Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ALI DEMI

prane Azilit te Pleqve | 58 M2 | 43000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Ali Demi, prane Azilit te Pleqve, 58 M2, 43.000 euro
Përshkrim

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke,i rregulluar teresisht me punime cilesore,ndertuar ne fillim te Demokracise,kati i katert banim,me solete te bere tani,ka cisterne personale dhe orientim nga lindja,dhome e madhe gjumi,kuzhine me aneks,tualet,ballkon me vedrat xhami,korridor,siperfaqe faktike 58m2,shitet e mobiluar pjeserisht duke lene dhomen e gjumit,k/bufene,elektroshtepiaket etj.(te gjitha bonus), 58 M2

43.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)