Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

3 APARTAMENTE ME QERA 1+1

Rr. Nikolle mekjashi | 70 M2 | 23.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 1+1 & garsoniere
3 Apartamente me qera 1+1, Rr. Nikolle mekjashi, 70 M2, 23.000 leke i diskutueshem
I mobiluar, gjendja: e re
Përshkrim

Te mobiluar dhe pjeserisht te pa mobiluar. Vendndodhje dhe location i qete, familjare. Per cdo informacion me teper kontsktoni numrin e telefonit., 70 M2, i mobiluar, gjendja: e re

23.000 leke/muaj

Botuar më 18/03/2023

Telefon
)