Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, kati 4 banimi, 60 M2, Cmimi neto

Botuar më 12/11/2019
300,00 euro

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 80 M2 | 25.000 Leke

1+1, 3 kondicionere, 80 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 12/11/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA BUDI

Qyteti Studenti | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dhome dhe tualet, 20 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/11/2019
15.000 leke

NGJITUR ME PALLATET DELIJORGJI,

ne zone te mire | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 4, vendparkim, i mobiluar, pallat ekzistues

Botuar më 12/11/2019
30.000 leke

RRUGA E ELBASANIT (PERBALLE RESTORANT FLOGA)

Tek rrugica e Mullirit te Vjeter, ne hyrje te rruges se Elbasanit. | 75 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges Pjeter Budi (perball restorant Floga / rrugica e Mullirit te vjeter).Ne katin e 7 te nje pallati te administruar shume mire me dy ashensore cilesor. Me pamje te lire nga Dajti. Dritare dopio xham dhe ndertim cilesor, shtepia e sapo lyer. E mobiluar me gjithcka per nje jetese komode. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane., 75 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/11/2019
350,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 96 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar modern, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar më 12/11/2019
20.000 leke/muaj

RR. ZONJA CURRE

tek Ali Demi | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, bosh

Botuar më 12/11/2019
25.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 114 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 2 plus1, 114 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar modern .Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar më 12/11/2019
20.000 leke/muaj

TEK RRUGA MARGARITA TUTULANI, NE NJE NGA ZONAT ME TE PREFERUARA NE TIRANE

prane rruges se kosovareve prane liqenit artificial te Tiranes. | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1, 65 M2, Kati I dyte ne pallat 8 katesh gjendja e apartamentit eshte shume e mire pasi dhe sapo eshte rikonstruktuar.Arredimi eshte I ri

Botuar më 12/11/2019
350,00 euro/muaj

TEK MEDRESEJA

PLL369/4 AP.3 | 61 M2 | 53.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, me hipoteke. Shitet ose( dyqan me garsoniere) 55000 euro. Cmimi 1+1

Botuar më 12/11/2019
53.000,00 euro
)