Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

???SHITET APARTAMENT 1+1 ??

??Rruga : Fresk | 100 M2 | 68.000 Euro

??Kati 3??Siperfaqa totale : 100 m2??Organizohet: ??Dhoma 1??Tualete 1?? Sallon -kuz...

Botuar më 23/03/2023
68.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - NE QERRET - KAVAJE

100 m larg detit | 66 M2 | 85.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne bregdetin e Qerretit, 100 m larg detit,ndertim i ri dhe c...

Botuar më 16/03/2023
85.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DIBRES

Komisariati Nr.4, Rr. Fitnete Rexha | 57 M2 | 53.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral.Mundesi parkimi.Apartamenti eshte totalisht i investuar i pe...

Botuar më 09/03/2023
53.000,00 euro

RRUGA E DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1, BOSH, 53,000 EURO

perballe Komisariatit nr 4 | 57.2 M2 | 53.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, ...

Botuar më 08/03/2023
53.000,00 euro

TEK 9 KATESHET

,perballe Prokurorise | 67 M2 | 450 Euro

Tek 9 Kateshet jepet me qera apartament me siperfaqe 67 m2 e organizuar ne 1+1 ....

Botuar më 06/03/2023
450,00 euro/muaj

~ ISH FRIGORIFERI

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI KONTAKT | 61.2 M2 | 91.800 Euro

Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Kontakt te Frigoriferi.Me sip.61.2m2.Organizohet ne:Sallon ndenje,Ambjent gatimi,1 dhome gjumi,Korridor,1 tualet,Ballkon.Apartamenti eshte i banueshem,ka cilesi maksimale. Lartesia e katit eshte rreth 3 metra.Ndarjet e apartamenteve jane me izolim dhe lesh xhami 10cm.Cdo hyrje ka aspirim te vecante qe nuk te vijne ererat e gatimit, 61.2 M2, Taracat ne cdo kat jane vetem beton,nuk ka mbushje me tulla apo felizol.Korridoret jane te bollshme me gjeresi rreth 130-140cm.Me orientim Jug-Perendim.Na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
91.800,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. "XHANFIZE KEKO",, PERBALLE LOKAL "ARTISTIT"

Afer bar artisti | 72 M2 | 350 Euro

Shtepi me qera - Rr. "Xhanfize Keko",, perballe Lokal "Artistit", 72 M2, 350 euroI mobiluar, kati 4, ashensorPërshkrimNe pallat te ri, jepet me qera apartament 1+1, sip, 72 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, hyrje totalisht e kompletuar. Çmimi, 72 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi I padiskutueshem

Botuar më 24/03/2023
350,00 euro/muaj

RRUGA XHANFIZE KEKO

Afer bar artisti | 72 M2 | 350 Euro

Shtepi me qera - Rr. "Xhanfize Keko",, perballe Lokal "Artistit", 72 M2, 350 euroI mobiluar, kati 4, ashensorPërshkrimNe pallat te ri, jepet me qera apartament 1+1, sip, 72 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, hyrje totalisht e kompletuar. Çmimi, 72 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartament disponon te gjitha kushtet e nevojshme

Botuar më 24/03/2023
350,00 euro/muaj

~ GOLEM

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE GOLEM | 71 M2 | 66.900 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne Golem ne Kompleks te Ri, buze vijes bregdetare. Rezidenca ku ndodhet apartamenti eshte nje prej rezidencave lider te ndertimit cilesor dhe profesional ne zonen e Durresit dhe Kavajes.Ne projekt jane te perfshira edhe hapesirat rekreative te cilat do te jene ne sherbim te objektit rezidencial dhe atij hotelier.Keto hapesira perfshijne pishina te jashtme, 71 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, pishine te mbyllur dimerore, qender SPA, fitnes, restorante, lokale, si dhe kend sportive per te rritur dhe femije.Apartamenti ndodhet ne faze tulle.Na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
66.900,00 euro

~ ASTIR

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE BULEVARDI KASHARIT | 67.93 M2 | 55.000 Euro

OKAZION!!!Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje ne Astir, Bulevardi i Kasharit.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne kompleks te ri.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha mundesite e nevojshme per nje jetese te mire.Disponon edhe garazh me cmim ekstra.Apartamenti ndodhet ne faze tulle, 67.93 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
55.000,00 euro

???SHITET APARTAMENT 1+1 ?? [ID MXH 364]

??Rruga : Fresk | 76 M2 | 58.000 Euro

??Kati 2??Siperfaqa totale : 76 m2??Organizohet: ??Dhoma 1??Tualete 1?? Sallon -kuzhine e perbashket ??Ballkon 1Adoptohet per 2+1 ??Ofrohet ?? E Bosh??Me pllaka?? ASHENSOR poCmimi: 58,000 Euro Me hipoteke [ID MXH 364], 76 M2, kati 02, 01 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 24/03/2023
58.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMISARIATI NR.4

Rruga e Dibres | 57 M2 | 53.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Apartamenti eshte totalisht i investuar i pershtatshem per banim dhe biznes.Vendodhje Fantastike , ne nje nga Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e Mire Investimi ., 57 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
53.000,00 euro

NJOFTIME ME QERA - ASTIR, RRUGA MIGJENI, BULEVARDI I RI

tek karburanti, perball kompleksit Molla | 64 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, Jepet vetem per vajza

Botuar më 24/03/2023
35.000 leke

KOMPLEKSI REZIDENCIAL KODRA E DIELLIT

shitet nga kleringu | 94 M2 | 100.000 Euro

Zona me e mire e tiranes per te banuar,me te gjitha sherbimet e mundeshme,eshte ne fazen e tullave,, 94 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
100.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMISARIATI NR.4

Rruga e Dibres | 57 M2 | 53.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Apartamenti eshte totalisht i investuar i pershtatshem per banim dhe biznes.Vendodhje Fantastike , ne nje nga Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e Mire Investimi ., 57 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
53.000,00 euro
)