Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE - TEK FRESKU

Rr. Muhamet Deliu | 16 M2 | 6.000 Euro

Shiten 4 garazhe, kati I, sip.rreth, 16 M2, me hipoteke.

Botuar më 31/05/2023
6.000,00 euro

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA 7.999€

. | 18 M2 | 7.999 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, tek shkolla Hasan Vogli, ne katin -1, me siperfaqe 18 m2, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 31/05/2023
7.999,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2.Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 31/05/2023
1.120.000,00 euro

POST PARKIMI NE SHITJE NE RRUGEN DON BOSKO PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (4181044)

Don Bosko, prane Viva Market | 20.1 M2 | 9.000 Euro

Shitet Post Parkimi, me Hipoteke, siperfaqe 20.1 m² NETO me mundesi mbyllje. Porta e garazheve eshte e mbyllur me qepen elektrik, ndodhet ne garazhin e nje pallati te ri.Shitet 9000 Euro., 20.1 M2, Property ID : 4181044 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
9.000,00 euro

SHITET POST PARKIMI - LAPRAKE

SHITET POST PARKIMI -*LAPRAKE | 17 M2 | 12.000 Euro

SHITEN POSTA PARKING~KATI -1 EDHE -2~PALLAT I RI I VITIT 2023 ~ ME ASHENSOR ~NE FAZE NDERTIMI~NE LAPRAKE ~TE KOMPLEKSI E-88~CMIMI 12.000 EURO POSTAKONTAKTONI 0676722221J700, 17 M2, 1 banjo

Botuar më 31/05/2023
12.000,00 euro

YZBERISHT

Shiten, 9 Poste Parkimi, Yzberisht.Tiranë.UNA31652 | 135 M2 | 72.000 Euro

Disponojmë, 9 vende Parkimi për shitje, në zonën e Yzberishtit.Informacione mbi vendet e parkimit: • Kati -1 • Shiten vecmas me cmim 11,000 euroPër më shumë informacion na kontaktoni!, 135 M2, kati -1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 31/05/2023
72.000,00 euro

QENDER

Qendre | 40 M2 | 45.000 Euro

Shitet Garazhd Qender 45000 euro, 40 M2

Botuar më 31/05/2023
45.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
25.000,00 euro

RRUGA INDUSTRIALE

Rruga Industriale | 1.371 M2 | 300.000 Euro

Shitet: Garazh (Rruga Industriale ), 1.371 M2

Botuar më 30/05/2023
300.000,00 euro

SHITEN GARAZHDE ME HIPOTEKE! TEK KOMPLEKSI MOLLA,

Astir | 30 M2 | 15.000 Euro

Shiten 4 garazhde me lartesi 4.5m. Sip. per secilin, 30 M2, Shiten te gjitha me çmim OKAZION ose 15.000 Euro/secili.

Botuar më 30/05/2023
15.000,00 euro
)