Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DON BOSKO

Prane Xhamis se Vogel | 675 M2 | 169.000 Euro

Shitet Garazhd, 675 M2

Botuar më 26/03/2023
169.000,00 euro

SHITET GARAZH TEK RRUGA E KAVAJES

Shitet garazh tek rruga e Kavajes | 30 M2 | 35.000 Euro

Shitet garazh tek rruga e Kavajes, me siperfaqe 30m2, i mbyllur (me dere) qe mund te perdoret edhe si magazine. Kati -2 ne pallat te ri. (Me te treja fazat e rivleresimit), 30 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
35.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kompleksi Kika 2 | 18 M2 | 26.000 Euro

Shitet post parkim tek nje nder komplekset me te preferuara dhe Familjare ne Tirane., 18 M2, kati -1, 1 banjo

Botuar më 26/03/2023
26.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT SHITEN 3 POSTE PARKIMI SECILI ME SIPERFAQE 16,5M2 ÇMIMI: 39,000 €URO

tek Kompleksi Zirkon prane Qsut dhe Sherbimit Informativ te Shtetit | 16 M2 | 39.000 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit,shiten 3 poste parkimi secili me siperfaqe 16,5m2 Çmimi 39,000 €uro Ndodhen ne katin -1 te nje kompleksi ndertuar se fundmi. Sip : 16.5 m² Ndodhen ne katin e 1-re banim te nje pallati. Jane te pajisur me certifikate pronesieÇmimi 39,000 €uro, 16 M2, kati -1, bosh, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 26/03/2023
39.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 26/03/2023
1.120.000,00 euro

~ KOMPLEKSI SQUARE 21

RRUGA E KAVAJES | 15 M2 | 30.000 Euro

Shitet post parkimi te kompleksi Square 21.Per me shume detaje na kontaktoni!, 15 M2

Botuar më 26/03/2023
30.000,00 euro

SHITET GARAZHD - ME HIPOTEKE! TEK KOMPLEKSI MOLLA, ASTIR,

ne nje zone shume te mire | 30 M2 | 1 Euro

Shiten 10 garazhde me lartesi 4.5m, me sip. per secilin, 30 M2, Ndertim me punime teper cilesore. Me hipoteke. Shiten te gjitha bashke me çmim okazion ose te ndara me vehte.

Botuar më 25/03/2023
1,00 euro

GARAZHE ME QERA - NE FUND TE BULEVARDIT TE RI,

tek kompleksi Molla | 300 M2 | 1 Leke

Jepen me qera garazhde, lartesi 4.5m, te ndara me sip. 32m², 33m² ose total, 300 M2, Me punime teper cilesore. Te mbyllur me qepen. Çmimi per secilin

Botuar më 25/03/2023
1 leke

* KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 15 M2 | 30.000 Euro

Shitet Post Parkimi te Kompleksi Arlis, Square 21., 15 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 25/03/2023
30.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kompleksi Kika 2 | 18 M2 | 26.000 Euro

Shitet post parkim tek nje nder komplekset me te preferuara dhe Familjare ne Tirane., 18 M2, kati -1, 1 banjo

Botuar më 25/03/2023
26.000,00 euro
)