Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
25.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 02/10/2023
1.120.000,00 euro

GARAZHE ME QERA - KOMPLEKSI TOWER BRIDGE 3

Rr. Ura | 13.5 M2 | 5.000 Leke

Jepen me qera dy parkime, ngjitur me njera tjetren, secili me sip., 13.5 M2, Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp. Cmimi per secilin

Botuar më 02/10/2023
5.000 leke/muaj

SHITET GARAZH DON BOSKO

PERBALL VIZION PLUS | 24 M2 | 24.000 Euro

ME CEPEN I MBYLLUR ME DOKUMENTE TE RREGULLTA, 24 M2, kati 1, totali i kateve 1

Botuar më 02/10/2023
24.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
25.000,00 euro

SHITET GARAZH DON BOSKO

PRANE SHKOLLES ILIRIA | 24 M2 | 24.000 Euro

ME CEPEN I MBYLLUR ME DOKUMENTE TE RREGULLTA, 24 M2, kati 1, totali i kateve 9, gjendja: shume e mire, PERBALL VIZION PLUS

Botuar më 01/10/2023
24.000,00 euro

DON BOSKO

Rruga Don Bosko | 108 M2 | 100.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet garazh, 108 M2, kati -1, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Garazhdi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Botuar më 01/10/2023
100.000,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 01/10/2023
40.000,00 euro

SHITET GARAZH NE DON BOSKO

PERBALL VIZION PLUS | 24 M2 | 24.000 Euro

ME CEPEN TE MBYLLUR ME DOKUMENTE TE RREGULLTA,MUND TE PERDORET EDHE SI MAGAZINE ETJ, 24 M2, kati 1, totali i kateve 9

Botuar më 01/10/2023
24.000,00 euro

SHITET POST PARKIMI, TEK HOTEL ATALYA NE PLAZH DURRES

Plazh, Durres | 35 M2 | 13.000 Euro

Posti parkimit ka sipërfaqe totale 35,30 m2, nga të cilat 22,10 m2 është sipërfaqja neto e postit dhe 13,20 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin -1 në një pallat të ri. Shitet me cmim 13,000 euro., 35 M2, kati -1, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
13.000,00 euro
)