Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
25.000,00 euro

RRUGA INDUSTRIALE

Rruga Industriale | 1.371 M2 | 300.000 Euro

Shitet: Garazh (Rruga Industriale ), 1.371 M2

Botuar më 30/05/2023
300.000,00 euro

SHITEN GARAZHDE ME HIPOTEKE! TEK KOMPLEKSI MOLLA,

Astir | 30 M2 | 15.000 Euro

Shiten 4 garazhde me lartesi 4.5m. Sip. per secilin, 30 M2, Shiten te gjitha me çmim OKAZION ose 15.000 Euro/secili.

Botuar më 30/05/2023
15.000,00 euro

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA 7.999€

. | 18 M2 | 7.999 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, tek shkolla Hasan Vogli, ne katin -1, me siperfaqe 18 m2, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 30/05/2023
7.999,00 euro

UNAZA E RE UNA31829

Shitet, Garazh , Unaza e Re, Tiranë. | 19 M2 | 15.000 Euro

Disponojmë garazh për Shitje, pranë Jata Market, Unaza e Re, Tiranë.Informacion:• Kati -1 • Sipërfaqja : 19m2 • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Me qepenPër një vizitë në pronë na kontaktoni!, 19 M2, kati -1

Botuar më 30/05/2023
15.000,00 euro

UNAZA E RE UNA31829

Shitet, Garazh , Unaza e Re, Tiranë. | 61 M2 | 45.000 Euro

Disponojmë garazh për Shitje, pranë Jata Market, Unaza e Re, Tiranë.Informacion:• Kati -1 • Sipërfaqja : 61m2 • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Mund të përdoret për magazinim.Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, 61 M2, kati -1

Botuar më 30/05/2023
45.000,00 euro

21 DHJETORI , KONTAKTI

kompleksin magnet, pallati Auriga | 30.92 M2 | 20.000 Euro

Shitet post parkimi ne kompleksin magnet,kati -1 ne pallatin Auriga. Siperfaqe e parkimit 14.07 m2, siperfaqe e perbashket 16.85 m2. Siperfaqe totale 30.92 m2. Me hipoteke.Shitet : 20.000 Euro, 30.92 M2

Botuar më 29/05/2023
20.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 29/05/2023
25.000,00 euro

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA, PRAN PROKURORIS 8.900€

. | 18 M2 | 8.900 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, prane Prokuroris, ne katin -1 pallat i ri, hapsir per makin dhe motorr, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 29/05/2023
8.900,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 29/05/2023
25.000,00 euro
)