Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOSH PORTATIV PER FEMIJE BREVI

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

Katrore, ngj portokalli, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 26/09/2023
600 leke

GOVATE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 500 Leke

E bardhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 26/09/2023
500 leke

SOXHOLINO

gjendja: Shume e mire | 2.000 Leke

SOXHOLINO PER FEMIJE, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 25/09/2023
2.000 leke

KARROCE

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

KARROCE ME 3 OJESE CHICCO, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 25/09/2023
18.000 leke

DHOME FEMIJESH E KOMPLETUAR DESIGN YOUR LIFESTYLE 2023. PRODHIM DHE SHITJE MOBILJESH

Tiranë |

Material super cilesor, Tirana, Albania, Porcelan

Botuar më 24/09/2023

SOXHORNO DESIGN YOUR LIFESTYLE 2023. PRODHIM DHE SHITJE MOBILJESH

Tiranë |

Material super cilesor, Tirana, Albania, Porcelan

Botuar më 24/09/2023

ATLETE PER FEMIJE ADIDAS

gjendja: Shume e mire | 500 Leke

Nr 21, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 21/09/2023
500 leke

ATLETE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 500 Leke

Nr 21, ngjyre nud, E gjei tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 21/09/2023
500 leke

TAVOLINE USHQIMI

gjendja: Shume e mire | 2.900 Leke

Per femije ngjyre jeshile me te bardhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 20/09/2023
2.900 leke
)