Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SEDILJE MAKINE PER FEMIJE FISHER PRICE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.000 Leke

Deri 20 kg

Botuar më 14/09/2019
5.000 leke

KREVAT PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.900 Leke

Bashke me komodine te inkorporuar, behet tek pasi rritet femija, shitet bashke me dysheket (per deri 3 vjec dhe tekun), tirane

Botuar më 13/09/2019
15.900 leke

KARROCE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 7.500 Leke

Ngjyre gri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/09/2019
7.500 leke

SHITET PER ARSYJE MOS PORDORIMI CHICCO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 120 Euro

Pothuase e re nje muaj e perdorur, Tirane

Botuar më 11/09/2019
120,00 euro

KARROCE ME FUNKSIONE 3 NE 1 NGJYRE KUQ E ZI, MUNDESI KTHIMI BEBE PERBALLE PRINDERIT. MARKA MIKELINO, 8000 LEKE

6.000 Leke

Karrige, tavoline ngrenje, me 5 nivele gradimi, ngjyre portokalli dhe e bardhe 8000 leke. serxhelino, ngjyre e verdhe me te zeze, marka Chicco

Botuar më 11/09/2019
6.000 leke

RRETHORE PËR FËMIJË TË VEGJËL.

gjendja: Shume e mire | 1.500 Leke

Rrethore për fëmijë të vegjël, ngjyrë e kaltër për djem dhe ngjyrë rozë për vajza. Të përdorura por gjendje shumë të mirë. Shiten bashkë ose veç e veç., Durrës

Botuar më 09/09/2019
1.500 leke/cope