Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH, kerkon te punesoje: PUNETOR PER SHPERNDARJE

Paga: Pagesa fillestare 40.000 leke, nese dispononi Patente dhe dini te ngisni furgonin pagesa eshte 45.000 leke + siguracion + bakshishe |

Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 22/03/2023
Pagesa fillestare 40.000 leke, nese dispononi Patente dhe dini te ngisni furgonin pagesa eshte 45.000 leke + siguracion + bakshishe

AGJENT/E IMOBILIAR Njoftime pune - Jeni ne kerkim te nje pune me te ardhura te pa limituara? Ku oraret i vendosni ju? Ateher apliko tani ne [email protected] pasi kerkojme Agjent/e Imobiliare me eksperience te meparshme ne Imobiliare dhe qe te kene des

Paga: PAGESA: PAGE + PERQINDJE NE ÇDO TRASAKSION. * SA ME SHUME TE PUNOJME AQ ME SHUME PAGUHEMI! |

* Te dijne te punojne ne grup. * Te kete aftesi te mira komunikuese. ** Nuk ka nje limit mbi totalin e pages tuaj pasi ate e caktoni vet ju % ne cdo trasaksion

Botuar më 21/03/2023
PAGESA: PAGE + PERQINDJE NE ÇDO TRASAKSION. * SA ME SHUME TE PUNOJME AQ ME SHUME PAGUHEMI!

PUNONJESE NJOFTIME PUNE - PIKE RIMUSHJE CELL Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Mosha deri ne 35 vjeç. Preferohet me eksperience pune, Adresa: Prane frigoriferit, afer Credins Bank

Botuar më 21/03/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - Kerkohet Shofer/Punonjes Magazine

Paga: Pagesa e kenaqshme |

(nje person i cili do ti beje dyja pozicionet e punes). Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 21/03/2023
Pagesa e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - DYQAN BIKE (BIÇIKLETASH) Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGE E KENAQSHME |

Mosha 30 - 40 vjeç. Te jete e komunikueshme. Preferohet te komunikoje Anglisht, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", prane gjimnazit Partizani

Botuar më 20/03/2023
OFROHET PAGE E KENAQSHME

PUNETOR Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH, kerkon te punesoje: PUNETOR PER SHPERNDARJE

Paga: Pagesa fillestare 40.000 leke, nese dispononi Patente dhe dini te ngisni furgonin pagesa eshte 45.000 leke + siguracion + bakshishe |

Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 19/03/2023
Pagesa fillestare 40.000 leke, nese dispononi Patente dhe dini te ngisni furgonin pagesa eshte 45.000 leke + siguracion + bakshishe

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - AMERICAN WATER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Lana Bregas, Tiranë

Botuar më 16/03/2023
e kenaqshme

SHOFER KAMIONI Njoftime pune - AMERICAN WATER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Deri ne 5 ton per shperndarje uji. Preferohet te kene patenten e klasit C, mosha deri ne 50 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Lana Bregas, Tiranë

Botuar më 16/03/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - DYQAN BIKE (BIÇIKLETASH) Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGE E KENAQSHME |

Mosha 30 - 40 vjeç. Te jete e komunikueshme. Preferohet te komunikoje Anglisht, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", prane gjimnazit Partizani

Botuar më 16/03/2023
OFROHET PAGE E KENAQSHME

PUNONJESE Njoftime pune - Jupiter Group Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese neto 40.000 leke + sigurime te paguara nga kompania |

Punonjese per Shtypshkronje. Mosha 30-50 vjece. Preferohen me eksperience pune ne shtypshkronje, mundesisht te jete marre me liber lidhje. Orari i punes 08:30- 17:00, e Shtune 08:30-14:30, Adresa: Rruga Haxhi Dalliu, afer stacionit te trenit, Tirane

Botuar më 15/03/2023
Ofrohet pagese neto 40.000 leke + sigurime te paguara nga kompania
)