Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR SERVIS BIÇIKLETASH. Kerkon: Punesor per Pastrim dhe Riparim Biçikletash

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jete korrekt ne pune, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani

Botuar më 10/05/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

ACCOUNT MANAGER KOMPANI BURSE E LICENSUAR Kërkon të punësojë

Paga: 500 euro + bonuse te larta |

I cili zoteron mire nje nga keto gjuhe : anglisht , italisht , spanjisht ose gjermanisht . Eja puno ne nje treg i cili eshte gjithmone e me shume ne zhvillim dhe ku te ardhurat e tua mund te jene shume te larta . Ne sigurojme mbi 25 klient te rinj ne muaj dhe kontrate te rregullt pune fulltime , fundjava pushim., Tiranë

Botuar më 07/05/2021
500 euro + bonuse te larta

MOTORRIST POSTA APD Kërkon të punësojë

Paga: ?? Rroge baze 40.000 leke |

??Kushte shume te mira pune. ??Motorrin dhe cdo mjete i nevojshem e ka kompania. ??Orari punes 09:00-19:00/10:00-20:00 (e diela pushim). Personat e interesuar duhet te plotesojne keto kritere: -Te dije adresat ne Tirane. -Te kene experience pune ne kete fushe. -Te kene leje drejtimi per mjetin. -Te jene te komunikueshem, te dijen te punojne ne grup, Adresa: Rruga "Siri Kodra". Kontaktoni ne:

Botuar më 07/05/2021
?? Rroge baze 40.000 leke

AGJENT/E MARKETINGU Depo Farmaceutike Hektors Meds shpk eshte ne kerkim te nje:

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Kompania ofron page baze + perqindje ne baze te shitjeve |

Vetem per zonen e Tiranes, Adresa: Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne E-mail: [email protected] ose ne numrin e celularit

Botuar më 07/05/2021
Kompania ofron page baze + perqindje ne baze te shitjeve

AGJENT SHITJESH KOMPANIA BEN GUSTO SHPK Kërkon të punësojë

Paga: plus perqindje |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 25 - 35 vjeç, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e-mailit: [email protected], Adresa: Rr. “5 Maji”, Tirane

Botuar më 06/05/2021
plus perqindje

PUNETORE LAVANDERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer, Adresa: zona e Saukut

Botuar më 06/05/2021
e kenaqshme

PUNONJES/E Kerkohen

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme mundesi per pune te menjehershme, kontrate afat gjate pune, Adresa: Rr. “Enriko Telini", ish Kombinati Tekstil.

Botuar më 06/05/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH MAGAZINA MORPH Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 Leke + 1 % e xhiros |

NE TERREN (F/M), preferohet me eksperience pune te meparshme, mosha mbi 25 vjec, Adresa: Rruga Don Bosko, Tiranë

Botuar më 05/05/2021
40.000 Leke + 1 % e xhiros

BERBER FRIENDS BARBER ne Tirane ofron pozicion te lire pune si:

Paga: Page konkuruese ne treg |

1- Te njohe trendet e fundit te stilimit te flokeve per meshkuj2- Eksperience ne trajtimet e fytyres ( perben perparesi)3- I komunikueshem dhe social4- Korrekt me oraret dhe bashkepunues me koleget, 1- mundesi promovimi dhe trajnime te specializuara2- kontrate e rregullt3- ambient shume komod pune, na kontaktoni ne nr kontakti ose dergoni cv ne adresen e email

Botuar më 05/05/2021
Page konkuruese ne treg

SHITESE “La Forchetta” ne Qendren Tregtare Prestige Home Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Per Showroom dhe shitese Online.Kualifikimet:Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë.Të ketë eksperiencë pune mbi 5 vite.Njohuri të gjuhës Angleze .Njihuri te paketave baze kompjuterike.Aftësi shumë të mira komunikimi dhe negocimi.Njohja e Finaces 5 perben avantazh.Mosha mbi 25 Vjec., transporti i siguruar dhe kushte shume te mira pune.pune me kohe te plote., të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar cv-në në adresen e meposhtme: [email protected] ose

Botuar më 05/05/2021
shume e kenaqshme
)