Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE

BAR CROWN

Kërkon të punësojë

Kriteret

FEMER. Per turnin e paradites, orari 07.00-15.00

Detyrat dhe Pagesa

Kushte te mira pune
E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Komuna Parisit", prane Klamizos, prane Stadiumit Dinamo

Botuar më 14/01/2021

)