Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET GJENERATOR SUPER SILENCIATOR !

Tiranë | 500 Euro

Ardhur nga Italia, shitet per arsye nderrim biznesi. Shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire, 91 db, benzine.

Botuar më 22/08/2019
500,00 euro

MIKROVALE SHARP

gjendja: Shume e mire | 3.800 Leke

Ngjyre e zeze, me grille, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, rRUGA "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/08/2019
3.800 leke

IMPIANT DUSHI

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

Me asksesore, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 20/08/2019
8.000 leke

SHITET FRIGORIFER LULESH

170.000 Leke

Eshte i mirembajtur

Botuar më 19/08/2019
170.000 leke

SHITEN 2 TELEVIZOR PHILIPS

Tiranë | 7.000 Leke

42' me cmim 12.000 Leke dhe 20'

Botuar më 19/08/2019
7.000 leke

SHITET FURRE ME VENTILIM

Tiranë | 15.000 Leke

Ka dy vatre korrent dhe dy vatra gaz

Botuar më 17/08/2019
15.000 leke

FSHESE AVULLI ROVUS

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.500 Leke

Per pastrimin e tapicerive, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 17/08/2019
1.500 leke

SHITET LAVATRICE NE GJENDJE TE MIRE PUNE.

Tiranë | 10.000 Leke

Pesha 5Kg. Shitet per arsye mos perdorimi

Botuar më 16/08/2019
10.000 leke

LAVASTOVILJE ARISTON

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.500 Leke

Inkaso, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 16/08/2019
7.500 leke

HEKUR RROBASH ROWENTA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.800 Leke

Me avull, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 16/08/2019
1.800 leke