Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET FRIGORIFERE DHE LAVATRICE ( DHE NJE MIKROVALE FALAS) FRIGORIFERI ESHTE LG, LAVATRICJA ESHTE ARISTON DHE MIKROVALA ESHTE SAMSUNG

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 50.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Frigorifere
Shitet frigorifere dhe lavatrice ( dhe nje mikrovale falas), 50.000 leke
Përshkrim

Shes nje frigorifer dhe nje lavatrice ne gjendje shume te mire pune, pa nevoje per riparim. Mikrovala eshte oferte falas, Tirane, te brryli

50.000 leke

Botuar më 30/05/2023

Telefon
)