Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES

KERKOHEN PUNETORE! DJEM PER AVOLXHIME ELEKTRIKE, ME OSE PA EKSPERIENCE. (PUNA MESOHET NGA NE)

Kriteret

* MOSHA DERI 40 VJEÇ. * KONTRIBUTET PAGUHEN NGA KOMPANIA

Detyrat dhe Pagesa

* TRE MUAJT E PARE JANE TRAJNIM I PAGUAR ME 50.000 LEKE NETO NE MUAJ. * PAS MUAJIT TE TRETE KA RRITJE RROGE

Kontakte

FABRIKA NDODHET NE MAMINAS DHE KA TRANSPORT TE VETIN PER PUNONJESIT. TE INTERESUARIT TE NA KONTAKTOJNE

Botuar më 28/09/2023

)