Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE BRUMI

NJOFTIME PUNE - PUNISHTE BRUMI

Detyrat dhe Pagesa

Punishte brumi kerkon te punesoje punonjese ne prodhim
E Kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune, dhe ambjent familjare. Dita e diele eshte pushim.

Kontakte

Kombinat
Tiranë

Botuar më 17/03/2023

)