Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar to...

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI FAST FOOD

Me klientele te ngritur. Ambjent totalisht i kompletuar, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/10/2019

KERKOJ BASHKEPUNETORE PER SHERBIMIN MICROBLADING TATOO ME FIJE E CERTIFIKUAR NGA AKADEMI BRANCO BABIC PHIBROWS

Kam eksperience pune. I disponoj te gjitha pajisjet e nevojshme, Tirane, Te interesua...

Botuar më 16/10/2019

SHITET BIZNESI PARUKERI ME CMIM OKAZION!!!!!!!

Per arsye emigrimi. Me klientele te rregullt, me te gjitha pasjiet e reja te mirembaj...

Botuar më 14/10/2019
3.700,00 euro

SHITET BIZNESI MARKAT DHE RESTORANT PESHKU

Sip.ambjenti 125m²., Ish Parku i autobuzave, Rr. "Ndre Mjeda"

Botuar më 20/10/2019
35.000,00 euro

KERKOJ PARTNERE BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Preferohet parukiere, per te ndare qerane e biznesit. Salloni ndodhet prane Shen Eleonores, ne rrugen Mustafa Matohiti., Rr. Mustafa Matohiti

Botuar më 20/10/2019
15.000 leke/muaj

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar totalisht me kushte bashkohore.16.000 E i diskutueshem, Don Bosko, perballe Keshit

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT KATERING NUTVI FOOD

Klientele dhe sherbim taksi, i paisur me te gjitha paisjet. Shiten per arsye emigrimi

Botuar më 18/10/2019
8.000,00 euro

SHITET BIZNESI ME AKTIVITET BAR CAFFE

Gjendja: shume e mire, me te gjitha mobiljet dhe paisjet. Ambienti eshte me qera, por qe nuk perfshihet ne cmim, Ambienti ndodhet ne rruge kryesore

Botuar më 18/10/2019
2.000.000 leke

JEPET ME QERA BIZNES

Zgare e kompletuar me te gjitha, klientel e rregullt. Ne gjendje pune, Tek Medreseja, rruga 5 Maji, anesh Concord Center

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!! SHITET BIZNESI EMILY BOUTIQUE

Biznes i ngritur dhe me klientele serioze. Ne cmim perfshihen veshjet, manikinat, parketi, kondicioneri, pasqyrat kryesore, spotet ndricimet te gjitha te cilesise me te mire, Gjithashtu do ofrohet dhe faqja zyrtare e Instagramit me mbi 13K aktive me blerje Online. Ndodhet ne zonen me te mire ne Tirane, rr. Muhmet Gjollesha, afer ures Vasil Shanto

Botuar më 18/10/2019
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI

gjendja: Shume e mire | Farkë | 100 Leke

Sip. 40m²i (dublex), mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, biznes i ngritur prej 2 vitesh. Aktualisht ne gjendje pune, xhiro ditore te kenaqshme dhe klientele te rregullt, Astir, prane Proper Pizza

Botuar më 17/10/2019
150.000 leke

SHITET BIZNESI NJE AGJENSIE TURISTIKE DHE UDHETIME SUPREME TRAVEL & TOURS.ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 2 VITESH, AKTUALISHT NE PUNE.NE ÇMIM PERFSHIHET:

Tabela,reklama murale,nr. telefoni, kontaktet, rrjetet sociale si: fb/insta, website dhe material fizike si: tavolina dhe karrige, kompjutera, telefon si dhe paisje te tjera zyre., Rr. "Ali Demi"

Botuar më 17/10/2019
4.200,00 euro

OKAZION!!! SHITET BIZNESI FAST FOOD

Me klientele te ngritur. Ambjent totalisht i kompletuar, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/10/2019
)