Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET AMBIENT BIZNESI/ MUNDESI NDERRIMI.

Gjendja: shume e mire, Dyqan 21m2. Rruga budi mbrapa Ambasades Amerikane. Me te gjitha dokumentat . Tualet , verande. I sapo rregulluar. Kati i 1 i nje pallati. Tek dera e shkolles Osman Myderizi., Rruga budi , shkolla Osman myderizi “ish labinoti” Afer QS

Botuar më 29/09/2020
40.000,00 euro

SHITET BIZNESI I NJE ZGARE NE YZBERISHT

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi I nje dyqani zgara ne Yzberisht Tirane qeraja shume e ulet 25000 lek, Yzberisht

Botuar më 29/09/2020
2.000,00 euro

JEPET ME QERA

Parukeri Estetike, krevat depilimi, dy poltrone, tavolin thonjsh, klientel e ngritur, Liqeni i thate

Botuar më 29/09/2020
50.000 leke

SHITET BIZNESI BAR RESTORNAT

Buze rruge, klientele e rregullt, restoranti i kalisit pare, 4 Deshmoret

Botuar më 28/09/2020

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 28/09/2020

DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

Gjendja: shume e mire, Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, jepen me qera:1) Dyqan 100 metra katrore2) Garazh/Magazinë 50 metra katrore, BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, LUSHNJE

Botuar më 27/09/2020
200,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI FOTOKOPJE KANCELARI ME SUPER CMIM!

Operon dhe ne tregun e makinave me qera dhe agjensi turistike. Biznes i ngritur prej me shume se 10 vitesh me xhiro ditore te kenaqshme, Perballe inxhinierise se Ndertimit, buze rruge kryesore

Botuar më 27/09/2020

SHITET AKTIVITETI BARBER SHOP

Totalisht i kompletuar me 2 vende pune, me klientele te ngritur. Ne funksion prej 7 vitesh me xhiro ditore te kenaqshme., Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave

Botuar më 27/09/2020
3.500,00 euro

SHITET BIZNESI VOLKSWAGEN FURGON,

viti i prodhimit 94 | 250.000 Leke

Viti 94 plus biznesi tregti uji. Shitet ne total makin dhe biznes

Botuar më 25/09/2020
300.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE - FUSTANE ME QERA

Ambjent me sip. 70m², i mobiluar. Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, vendndodhje strategjike ( zone e populluar e rrethuar me pallate), Rruga Marko Bocari, perballe Le Bon

Botuar më 25/09/2020
)