Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET NJESI BIZNESI - PASTICERI FURRE BUKE BAR KAFE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet njesi biznesi - pasticeri furre buke bar kafe, 150.000 leke
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, ARTOMELO BAKERY & PASTRY Shitet biznesi me 2 dyqane: prodhim pasticeri furre buke bar kafe dhe pike shitje. Biznesi dhe i ngritur me klientele. Biznesi shitet per arsye emigrimi., Rruga Migjeni, Astir (punishtja) dhe Rruga Aleksandri i Madh (pika e shitjes)

150.000 leke

Botuar më 17/03/2023

Telefon
)