Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA MYSLYM SHYRI. ME SIPERFAQE 17M2, KATI 0. ORGANIZOHET: • OPEN SPACE • 1 TUALET OFROHET: • BOSH • ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME • ME PARKET • NDRICIM LED CMIMI : 65000 L + 2 GARANCI ID AD 033

KATI 0. ORGANIZOHET: • OPEN SPACE • 1 TUALET OFROHET: • BOSH • ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME • ME PARKET • NDRICIM LED CMIMI : 65000 L + 2 GARANCI ID AD 033, TEK RRUGA MYSLYM SHYRI.

Botuar më 13/05/2021
65.000 leke/muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA ISLAM ALLA PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI.

ME SIPERFAQE 50.2M2, 4.5 M E LARTE, KATI 0. ORGANIZOHET: • OPEN SPACE • 1 TUALET OFROHET: • BOSH • ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME • ME PLLAKA • NDRICIM • ASPIRIM, -- I PERSHTATSHEM PER BIZNESE SI (PASTICERI, FAST FOOD, PARUKERI, ETJ) CMIMI : 1000€ + 1 GARANCI ID AD 034

Botuar më 13/05/2021
1.000,00 euro/muaj

SHITET GODIN 3 KATESHE ME QERA TEK SHKOLLA BASHKUAR KATI PARE 22M2

DYQAN PARKET 1 TUALET KATI 2 34M2 PLLAKA 1 TUALET KATI 3 34M2 PLLAKA 1 TUALET CATI DRURI ORGANIZOHET: •BOSH •OPEN SPACE OFROHET: •BOSH • ME PLLAKA KAT 2,3, • ZONE SHUME E MIRE • NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE RE CMIMI 89000 EURO NE PROCES HIPOTEKIMI DUHET TI DALI SHPEJT ID KD 112

Botuar më 13/05/2021
89.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT

Buze rruge, klientele e rregullt, restoranti i klaisit pare ose kerkohet partner biznesi, 4 Deshmoret

Botuar më 12/05/2021
10.000,00 euro

JEPET AMBJENTI ME QERA PER BUTIK RROBASH OSE BOSH TEK 21 DHJETORI ME SIPERFAQE 30 M2

ORGANIZOHET: • OPEN SPACE •1 TUALET KATI I 0 OFROHET: • TERESISHT E MOBILUAR PER BUTIK RROBASH, • NE KUSHTE SHUME TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME •OFROHET EDHE BOSH CMIMI: 35000 LEKE + 1 GARANCI ID FI 067

Botuar më 12/05/2021
35.000 leke/muaj

JEPET AMBJENTI ME QERA PRANE ISH EKSPOZITES PALLATET E 88 ME SIPERFAQE 30 M2 KATI I 0

ORGANIZOHET: • OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: • BOSH, • NE KUSHTE SHUME TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME CMIMI: 30000 LEKE + 1 GARANCI ID FI 067

Botuar më 12/05/2021
30.000 leke/muaj

JEPET AMBJENTI ME QERA PICERI ME FURRE DRURI PRANE ISH DISKO VENUE ME SIPERFAQE 35 M2 KATI I 0

ORGANIZOHET: • OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: • TERESISHT E MOBILUAR • NE KUSHTE SHUME TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME •FURRE DRURI, • TE GJITHA PAISJET • TAVOLINA NE PJESEN E JASHTME •VERANDE CMIMI: 40000 LEKE + 1 GARANCI ID FI 066

Botuar më 12/05/2021
40.000 leke/muaj

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT, TEK RRUGA 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER. ME SIPERFAQE 150M2, KATI 0.

ORGANIZOHET: • OPEN SPACE • 1 TUALET • 1 DEPO OFROHET: • OPEN SPACE • I MOBILUAR • NDRICIM I MIRE • NE KUSHTE SHUME TE MIRA • ME PARKET • KONDICIONER, • SISTEM KAMERASH • ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME CMIMI: 2000€/MUAJ + 1GARANCI ID AD 057

Botuar më 12/05/2021
2.000,00 euro/muaj

QERA, AMBIENT, BLLOK, TIRANË

Gjendja: shume e mire, Ndërtim i Ri,Kati 0,Kubaturë e Rregullt,Sipërfaqe e Brëndshme: 100 m2, 3 Fasada Xhami,Lartësi 2,85 m Orientim: Jug - Lindje, 2 Holle, Linjë 3 fazore, 1 Tualet, i pamobiluar., bllok, PRI+20916

Botuar më 12/05/2021
800,00 euro

SHITET HOTEL

Gjendja: shume e mire, Shitet hotel ne pune dhe me klientele, me 4 kate dhe 8 dhoma me banjo brenda, siperfaqe hipotekore 280m, realisht 320m2, me staf punonjesish. Nuk bashkepunoj me agjensi imobilare., Qender, Tirane

Botuar më 12/05/2021
615.000,00 euro
)