Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET ME CMIM OKAZION BIZNESI FAST FOOD!!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet me cmim okazion biznesi fast food!!
Përshkrim

Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Ambjent totalisht i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, Adresa: 21 Dhjetori

1 leke

Botuar më 11/02/2020

Telefon
)