Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET BIZNESI I BAR KAFE RESTORANT&ZGARE+KINEMA

Biznes i ngritur prej vitesh, aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt dhe e kenaqshme. Qeraja e paguar deri ne 1 Korrik, sip.ambjentit 350m, Bulevardi Zogu Pare, ngjitur me Fakultetin e Shkencave te Natyres

Botuar më 07/12/2023

SHITET BIZNES - SHITET BIZNESI I NJE LOKALI, ME NE PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

SIP AMBJENTI 76M². * QERAJA AKTUALE 100.000 LEKE/MUAJ. * AFATI KONTRATES AKTUALE: 5+5 VJEçARE, INVESTIM I PLOTE, GJITHÇKA E RE., Vendndodhja: Mozaiku i Tiranes, prane rruges se Durresit dhe Zogut te Zi.

Botuar më 07/12/2023
35.000,00 euro

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT PER ZYRA21 DHJETOR

Gjendja: shume e mire, APARTAMENT PER ZYRA SIPERFAQE 75M²KATI 5 ; ASHENSOR ORGANIZOHET NE 1+1TUALET BALLKON ??RRUGA E KAVAJES; AMBULANCA 9??350€??, 21 dhjetori ambulanca 9

Botuar më 07/12/2023
350,00 euro/muaj

SHITET BIZNES FURRE BUKE / PASTIÇERI I NDARE NE 2 AMBJENTE.

AKTUALISHT NE PUNE, SHITET PER ARSYE EMIGRIMI!, RRUGA "5 MAJI".

Botuar më 06/12/2023
20.000,00 euro

DYQAN RROBASH FEMRASH

Gjendja: e re, Shitet malli nen kosto rroba per femra, fustane me qera shume pak ose aspak te perdorur, malli iridhe shume cilesor.aktiviteti mbyllet per arsye emigrimi, Tirane

Botuar më 05/12/2023
10.000,00 euro

JEPET ME QIRA || AMBIENT BIZNESI ||

Gjendja: shume e mire, Detaje rreth prones:Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi.Apartamenti eshte i ndare ne:-3 ambiente-2 tualete, Bllok

Botuar më 05/12/2023
800,00 euro

JEPET ME QERA LAVAZHI NE KOMBINAT

Gjendja: shume e mire, Jap me qera biynesin/ lavazhin me te gjithe paisjet e nevojshme. Buze rruges kryesore., Afer Raifaisen Bank, Kombinat

Botuar më 04/12/2023
60.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI PARUKERI E MOBILUAR PRANE GJIMNAZIT PARTIZANI, TIRANE 5000EURO

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi Parukeri e Kompletuar, pranë gjimnazit Partizani. Qeraja e Objektit: 30.000 Lek Çmimi 3000 Euro, Te Selvia, Pranë gjimnazit Partizani, Tiranë

Botuar më 04/12/2023
3.000,00 euro

JEPET ME QIRA || AMBIENT BIZNESI | BLLOK

Detaje rreth prones:Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi.Apartamenti eshte i ndare ne:-3 ambiente-2 Hyrja ,Sip: 108m2, Bllok

Botuar më 04/12/2023
800 leke

JEPET ME QIRA || AMBIENT BIZNESI-SPITALI I KAFSHEVE ||

Detaje rreth prones:-2 salla operacioni-ambiente te tjera ndihmese-oborr & parkim-hotel ne ambientet e jashtme -ambiente ndihmese me nje siperfaqe prej 1500m2, Kombinat

Botuar më 04/12/2023
700,00 euro
)