Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI PARUKERI ME CMIM OKAZION!!!!!!!

Per arsye emigrimi. Me klientele te rregullt, me te gjitha pasjiet e reja te mirembaj...

Botuar më 14/10/2019
37.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR RESTORANT, SIP. 110M², AKTUALISHT NE PUNE. ME KLIENTELE DHE PUNE TE NGRITUR!

Ambient me arredim dhe mobilim modern., Adresa: Tek Rezidenca Ambasador 3, (ish stad...

Botuar më 10/10/2019

SHITET BIZNESI CERDHE

Gjendja: shume e mire, me te gjtha pajisejt e nevojshme. shitet per arsye emigrimi, Rr. Grigor Heba, mbrapa stadiumit Dinamo

Botuar më 15/10/2019
5.000.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI ME CMIM OKAZION!!!!!!!

Per arsye emigrimi. Me klientele te rregullt, me te gjitha pasjiet e reja te mirembajtura, Rruga e Kavajes, pas Kishes Katolike

Botuar më 14/10/2019
37.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Nje kuzhine , gatime tradcionale shqiptare , i pershtatshem dhe per taverne me nje klientele stabel , ambjenti ndodhet ne qender te tiranes , shitet per arsye ortakerie, ngjitur me : 3 fakultetet UET, SHKENCAT SOCIALE, MESDHETARIT dhe Drejtorise se pergjithshme te OSHE

Botuar më 13/10/2019

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) LOKALI GONG TIRANA

Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham.Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune,klientel e rregullt. Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 13/10/2019
185.000,00 euro

SHITET TOBACCO SHOP TEK DELIJORGJI, RR.KAVAJES

Gjendja: shume e mire, i furnizuar me te gjitha produktet. I arreduar me mobilje druri dhe xham. I pajisur me sistem alarmi dhe kase fiskale. Me Kontrate nga Philip Moris

Botuar më 13/10/2019
7.000,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, mundesi shitjesh makinerish te ndara, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 11/10/2019
26.000,00 euro

SHITET BAR-KAFE

Hapsire e brendshme 180m2, verande 100m2. Investim i ri, inaguruar ne Korrik 2017. Klientele e ngritur, xhiro mesatare ditore 90,000 Leke, rruga Sami Frasheri, ne rruge kryesore

Botuar më 11/10/2019
80.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Aktualisht ne gjendje pune, Rr. Ndre Mjeda

Botuar më 11/10/2019
2.500,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 11/10/2019
)