Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI FAST FOOD ME EKSPERIENCE 15 VJECARE

Me klientele te ngritur dhe i paisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Aktualisht ne gjendje pune me xhiro ditore te kenaqshme, Bulevardi Zogu I, qendra tregtare Tirana

Botuar më 30/09/2023
25.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI

Gjendja: e re, Punishte duralumini jepet me qera, Astir, Tirane

Botuar më 29/09/2023
100.000 leke/muaj

ZYRE ME QERA

Gjendja: shume e mire, Zyre e vogel e mobiluar me qera, Tirane, Rruga Rexhep JElla

Botuar më 29/09/2023
150,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI ( AKTIVITETI)

Gjendja: shume e mire, SHITET BIZNESI ( AKTIVITETI) :Restorant & Ushqime Kateringu, Kodra e Diellit, Tirana 1046

Botuar më 29/09/2023
13.500,00 euro

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 29/09/2023
1.100,00 euro/muaj

TEK MYSLYM SHYRI, AMBIENT ME QIRA PËR ZYRE! BILLION2656

Gjendja: shume e mire, Tek Myslym Shyri, shumë pranë me 21 Dhjetorin dhe Gjykatën e Rrethit, ofrojmë ambient me qira për zyrë. Ndodhet në katin e pestë të një nga rezidencave më të reja të zonës., Ambienti është i investuar dhe shumë i përshtatshëm për zyre avokatie, noterie, finance etj. Për më shumë informacione na kontaktoni në +355692033500!

Botuar më 29/09/2023
800,00 euro/muaj

JEPET ME QERA BIZNESI SERVIS MAKINASH ELEKTRO-AUTO

Gjendja: shume e mire, Biznesi ka 30 vjet ne treg, eshte ne gjendje pune, me te gjitha pajisjet brenda dhe me klientele te rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, stadiumi Dinamo

Botuar më 29/09/2023
50.000 leke

SHITET BIZNES FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Shitet biznes furre buke ne zonen e pazarit te ri. Ne gjendje pune dhe me nje xhiro rreth 30000 Leke te reja. Prej 30 vitesh ne funksion si furre buke, Pazari i ri. Rruga Tefta Tashko Koco

Botuar më 28/09/2023
25.000,00 euro

NJESI BIZNESI KARBURANT

Gjendja: e mire, Siperfaqe TOTALE : 4683 m ²Siperfaqe TRUALLI : 1245 m ²Godina : 45 m ² ( e pershtatshme per zyra ) Fasada: 64 m ²Kabina Elektrike ndidhet 50 m larg, Cangonj ne nje pozicion shume te favorshem per biznes

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj
)