Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI PICERI

Biznes i ngritur prej 7 vitesh. Me nje klientele te rregullt. E kompletuar dhe e arre...

Botuar me 11/10/2018
17.000,00 euro

SHITET ME ÇMIM OKAZION BIZNES “BLUARJE DHE SHITJE KAFEJE TURKE DHE EKSPRES”.

Aktivitet dhe klientele e ngritur prej 20 vitesh. Ne çmim perfshihet formula dhe per...

Botuar me 10/10/2018

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Shitet dyqani dhe aktiviteti. Siperfaqje 27m², me hipoteke. E kompletuar.Jo agjensi imobilare, Rruga 5 Maj. Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord

Botuar me 15/10/2018
45.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur, ne rruge kryesore, shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, kompleksi Molla

Botuar me 15/10/2018
500.000 leke

OKAZION, URGJENT

Shitet Aktivitet Biznesi MARKET per arsye emigrimi: ne zonen e freskut.Vlera e shitjes se aktivitetit 5000 Euro + diferenca e likujdimit te mallit. Sip.60m², me xhiro ditore 40000, leke, rruga ka levizje te madhe. Aktiviteti eshte aktualisht ne gjendje pune, me nje klientele prej 6 vite. (shitet edhe dyqani me hipotek cmimi 85000€)Çmimi i shitjes se biznesit

Botuar me 14/10/2018
5.000,00 euro

OFERTE SPECIALE !! KERKOJ PARTNERE BIZNESI !

Fast-Foodi, te jete me eksperience ne kete fushe. Ne brendesi e kompletuar klientel e rregull, xhiro ditore e kenaqshme, kushte mjaft optimale, fitimi 50 me 50, Rruga e Elbasanit, ne brendesi te fakultetit Filologjik gjuhe letersi

Botuar me 13/10/2018

SHITET AKTIVITETI I NJE RESTORANTI PESHKU

Prane 21 dhjetorit, me nje xhiro mujore mjaft te kenaqshme dhe klientele te rregullt. Siperfaqe 350 m², i studiuar per ndertim 9 katesh

Botuar me 12/10/2018
1.050.000,00 euro

KERKOHET PARTNERE BIZNESI (PARUKERI)

Kerkoj parukere per ndarje qeraje. Ambjenti eshte estetik thonjsh me klientele te ngritur prej 10 vitesh, rruga e kavajes, perballe policise bashkiake

Botuar me 11/10/2018

OKAZION! SHITET BIZNESI PICERI

Biznes i ngritur prej 7 vitesh. Me nje klientele te rregullt. E kompletuar dhe e arreduar me kushte bashkekohore. Piceria e pare e hapur ne kete zone, Shitet ne pamundesi te menaxhimit. Adresa: 100m nga Restorant Fresku

Botuar me 11/10/2018
17.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Tabaco Shop. Me klientele te ngritur. Xhiro e kenaqshme, tek Shkolla Harry Fultz

Botuar me 10/10/2018

SHITE BIZNES MERMERI,

Sip. 400m², materiale pothuajse te reja + 120m² shtepi private. Dokumenta te rregullta., Sharre, 50m afer rruges nacionale.

Botuar me 10/10/2018
150.000,00 euro

SHITET LOKALI TE RRUGA E KAVAJES

Gjendja: shume e mire, Objekt biznesi ne shitje, te rruga e Kavajes. Gjendja e apartamentit eshte shume e mire, me hipoteke, fringorifer, lavastovilje, televizore., Rruga e Kavajes, 21 Dhjetori

Botuar me 10/10/2018
95.000,00 euro