Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 15/02/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 09/02/2020
2.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI BYREKTORE

Ne gjendje pune,xhiro e kenaqshme,aktivitet i ngritur prej 15 vitesh, Rr. Asim Vokshi, buze rruge

Botuar më 18/02/2020

BASHKEPUNIM BIZNESI. KERKONI AMBJENT PER TE FILLUAR BIZNESIN E PARUKERISE, MAKEUP-ARTIST, BERBER?

Deshiron te ndryshosh sallonin e vjeter apo te fillosh te punosh per veten? Ambjent i kompletuar, modern, me maksimumin e mjeteve te punes., Lokacioni ideal. Qera e arsyeshme! Kontaktoni ne nr.

Botuar më 18/02/2020

SHITET AKTIVITETI I DYQAN PESHKU, I KOMPLETUAR,

Me pune dhe biznes te ngritur prej vitesh. Aktualisht ne pune., Rr. "Frosina Plaku", pallati 8-katesh, prane viles 15.

Botuar më 18/02/2020
750.000 leke

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 18/02/2020

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor., Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 18/02/2020
500.000 leke

BIZNESI NE SHITJE *MY APARTMENTS*

Shitet Biznesi. "My Apartments"ne qender te Tiranes. mbrapa Raiffeissen Bank, ne fillim te rruges te kavajes. Ambiente totalisht te mobiluar dhe ne funksion 3vjet

Botuar më 18/02/2020
5.000,00 euro/muaj

PASTIÇERI

Duararti, me aktivitet Furre Buke Bar Pastiçeri, duke pasuar infrastrukturen e ndertuar, kerkon Partner te denje dhe serioz per bashkepunim ne investim per zgjerimin e aktivitetit, aktual dhe ne Restorant, Piceri apo Katering. Rr. “Migjeni”, pallati Devi, rruga e re Yzberisht. Lutemi per info te metejshme kontaktoni ne: pasticeriduararti@yahoo.com

Botuar më 17/02/2020

SHITET 150.000EURO I DISKUTUESHEM OSE JEPET ME QERA AKTIVITETI FURRE BUKE

Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 50m², biznes i ngritur prej 25 vitesh, me klientele te rregullt, Rruga Irfan Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 17/02/2020
500,00 euro

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) BAR LOKAL I DISPONUESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune, Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi. Lokali 63m², verande 80, Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham. Cmimi i diskutueshem

Botuar më 17/02/2020
170.000,00 euro

JEPET ME QERA LOKAL BAR KAFE ENGJELL

TEK KRYQEZIMI RR. NJAZI MEKA ME NIKO AVRAMI, ALLIAS, 100m², me hapesire lulishte, e kompletuar aktualisht ne pune.

Botuar më 17/02/2020
50.000 leke
)