Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI I NJE BUTIKU

Gjendja: shume e mire, i cili eshte ne gjendje pune dhe me super klientele. Ne shitje perfshihet furnizimi dhe arredimi. Biznesi shitet per arsye shendetesore, Rr.E Dibres, ne krah te shkolles Servete Maci , afer hotel Stela.

Botuar më 22/09/2020
5.000,00 euro

JEPET ME QERA AKTIVITETI SERVIS MAKINASH

Me 2 ura ngritese, prese 20 ton, impiant mbushje me gaz, gjenerator saldimi. linje rrethore ajri etj. sip 90m², Adresa: Rr. Babe Rexha, mbrapa qendres Globe

Botuar më 21/09/2020
50.000 leke/muaj

OKAZION!!! SHITET LAVANDERI-PASTRIM KIMIK

Prej 10 vitesh ne treg, klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, + 2 hotele, ambjent 102m², me te paisjet e nevojshme dhe teper cilesore, (cdo paisje nga 2 cope), Rr. Rrapo Hekali, poshte teqes se Eleonores. Çmimi i arsyeshem

Botuar më 21/09/2020

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 18/09/2020

AGJENCI UDHETIMI

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi Agjenci Udhetimi , mbi 3vje e gjys ne treg, xhiro vjetore shume te mira.Se bashku me biznesin shiten dhe rrjetet sociale si fb dhe insta , pajisjet e zyres te gjitha, Tirane

Botuar më 17/09/2020
17.000,00 euro

SHITET SI BIZNES NJE SHTEPI E PLEQVE

(shtepi private), me kapacitet maksimal 20 shtreter, aktualisht ne gjendje pune, Vore

Botuar më 17/09/2020

SHITET AKTIVITETI BARBER SHOP

Totalisht i kompletuar me 2 vende pune, me klientele te ngritur. Ne funksion prej 7 vitesh me xhiro ditore te kenaqshme., Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave

Botuar më 17/09/2020
3.500,00 euro

SHITET BIZNESI KLINIKE DENTARE

Gjendja: shume e mire, totalisht i kompletuar

Botuar më 17/09/2020
700,00 euro

SHESIM FERROTA FRENI DHE FREKSIONI DHE PAJISJET

Shitet biznesi biznesi, kompleksi sportiv prane farmaci nika

Botuar më 17/09/2020

SHITET BIZNESI KLINIKE DENTARE ME SUPER CMIM!

Ne gjendje pune prej 9 vitesh, me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Permban: poltron, autoklav, rotator, radiografi, amalgamator, baze materiale dhe mobilim., Ambjenti me qera , ne rruge kryesore. Adresa: Bathore- Kamez, rruga Demokracia. Mundesi shitje dhe vetem paisje me cmim 10.000Euro

Botuar më 17/09/2020
15.000,00 euro
)