Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AMBJENT BIZNESI ME QERA---TEK RRUGA E KOSOVAREVE

Ambjent Biznesi tek Rruga e Kosovareve, Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 70 m2 ,kati 0 tek rruga e Kosovareve ,pallati Merloz .Qera...700 euro / muajPer me shume informacion na kontaktoni..

Botuar më 07/06/2023
700,00 euro/muaj

SHITET BAR-RESTORANT ---NE LINZE

Shitet Bar-Restorant ne Linze,i investuar deri ne detaje ne menyre bashkekohore.-Siperfaqe totale 13420m2 nga te cilat 1000m2 eshte siperfaqe trualli.-980m2 siperfaqe toke (parki, Shitet Bar-Restorant ne Linze,i investuar deri ne detaje ne menyre bashkekohore.-Siperfaqe totale 13420m2 nga te cilat 1000m2 eshte siperfaqe trualli.-980m2 siperfaqe toke (parki

Botuar më 07/06/2023
2.500.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI ME QERA ---TEK RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit, Jepet me qira ambjent biznesi bosh ,( ka funksionuar me pare si palester ) me nje siperfaqe 280 m2 .Kati i pare .Ambjenti zgjerohet me 700 m2 ne katin -1 .Kati -1 mund te shfryt

Botuar më 06/06/2023
2.000,00 euro/muaj

BAR-RESTORANT NE SHITJE ---NE SURREL

Shitet bar-restorant -hotel i investuar deri ne detaje ,me nje siperfaqe totale 500m2.Hoteli eshte i ndertuar ne 3 kate dhe ka kapacitet per 10 dhoma .RestorantAmbjent i jashtem

Botuar më 06/06/2023
300.000,00 euro

LOKAL PER SHITJE OSE ME QERA----NE BLLOK

Lokal per shiteje ose Qera ne Bllok., Shitet ose jepet me qira bar-restorant ,ne zonen e Bllokut .Siperfaqe ..200 m2I mobiluar Opsion me Qera...2500 euro/ muaj Cmimi i shitjes ..2500 euro/ m2 Per me shume informac

Botuar më 06/06/2023
2.500,00 euro/muaj

BAR-RESTORANT NE SHITJE ---NE SURREL

Shitet bar-restorant -hotel i investuar deri ne detaje ,me nje siperfaqe totale 500m2.Hoteli eshte i ndertuar ne 3 kate dhe ka kapacitet per 10 dhoma .RestorantAmbjent i jashtem

Botuar më 06/06/2023
300.000,00 euro

SHITET BIZNES "FAST/FOOD-PICERI/BYREKTORE" ME AKTIVITET TE NGRITUR QE NGA VITI 2010!!

BIZNESI KA NJE XHIRO SHUME TE KENAQSHME DHE KLIENTELE TE NGRITUR., ADRESA: RR. "BARRIKADAVE". SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

Botuar më 06/06/2023
9.000,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK KOMPLEKSI "GARDEN RESIDENCE TURDIU" !

Gjendja: e re, Ambienti ka siperfaqe te brendshme 90 m2 dhe totale 100 m2. Ndodhet ne katin 0, te nje nder komplekseve me te rinj te zones.Cmimi 1000 Euro duke perfshire dhe 1 post parkimi., ISH FUSHA E AVIACIONIT

Botuar më 05/06/2023
1.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI (MENSE) TEK 21 DHJETORI, 15000 EURO

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi (mense) me sip.55m2 , ambjenti eshte plotesisht i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme dhe aktuliasht po zhvillohet si aktivitet, Ne rruge kryesore te Rr Sh.Musaraj e cila lidhet me Rr.Kavajes, nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane menses ndodhen institucione te ndryshme shteterore dhe private

Botuar më 05/06/2023
15.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PER BIZNES, TEK ALIDEMI!

Gjendja: shume e mire, Ambienti ndodhet ne katin e pare banim.Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.Ambienti eshte me ballkon.Pallat i ri dhe i aksesueshem., Ali Demi

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj
)