Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AMERIKAN MARKET NE SHKODER SJELL PRODUKTE ORIGJINALE AMERIKANE

Produkte te cilesise te pare qe kane te gjitha antibakterialin ne produkte dhe garanci 100%. Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni

Botuar më 28/01/2020

JEPET ME QERA BIZNES FURRE BUKE PASTICERI

I kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te ngritur. Jepet si biznes ose vetem ambjenti bosh me sip. 105m², Adresa: Pallatet Agimi

Botuar më 28/01/2020
1.300,00 euro

QIRADHENIE

Gjendja: e re, Dyqan kati i II,1 ambient 80m2 i ngritur per biznes dhe 1 ambient tjeter 140m2. Jepen te ndara ose se bashku. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe klinika mjekesore., Rruga Bardhyl,prane qendres spitalore Nene Tereza.

Botuar më 27/01/2020
1.700,00 euro/muaj

SHITJE AKTIVITETI

Gjendja: e mire, Shitet aktiviteti dhe i gjithe investimi i nje bar kafe, ne rruge kryesore. Biznesi ka vite qe miremenaxhohet por shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem (per detaje kontakto), Rr.Ferit Xhajko(perballe restorant Durresit), Tirane

Botuar më 27/01/2020

SHITET BIZNESI FAST FOOD DHE ZGARE

Ne gjendje pune. Xhiro mujore 500.000-700.000 leke. Me dokumenta te rregullta. Me leje mjedisore. pranohet pagesa me keste, Rr. Ndre Mjeda, kompleksi kontakt

Botuar më 27/01/2020
8.000,00 euro

SHITET BIZNES DISTRIBUCIONI EKSLUZIV PER SHQIPERINE ME AKTIVITET KOZMETIKE “MUÇA COSMETICS”,

Ne funksion dhe me klientele te ngritur prej mbi 20 vitesh. Adresa: Prane Medresese, tek Concord Center. Te interesuarit mund te klikojne faqen tone te webit: www.mucacosmetics

Botuar më 27/01/2020

SHITET BIZNESI MARKAT DHE RESTORANT PESHKU

Sip.ambjenti 125m²., Ish Parku i autobuzave, Rr. "Ndre Mjeda"

Botuar më 27/01/2020
27.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 27/01/2020

SHITET BIZNESI GJELLTORE

Kuzhine me gatime tradicionale shqiptare , i pershtatshem edhe per gatime peshku me nje klientel stabel, Blloku Vasil Shanto, prane 3 fakulteteve UET, SHKENCAT SOCIALE, MESDHETARIT dhe Drejtorise se pergjithshme te OSHE

Botuar më 26/01/2020

SHITET BIZNES FURRE BUKE

Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, sip ambjentit 65m². Aktualisht ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi, Adresa: perballe Gjykates se rrethit, tek Palma e Arte

Botuar më 26/01/2020
)