Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI I DYQAN PESHKU DHE RESTORANT

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi i dyqan peshku dhe restorant, 63.000 euro
Përshkrim

Dyqan peshku modern dhe restorant peshku me Kushte bashkohore. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Fillimi i rruges se Barikatave, nga ish stacioni Trenit

63.000,00 euro

Botuar më 23/06/2022

Telefon
)