Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 16/06/2021

OKAZION! SHITET BIZNESI FAST FOOD SUFLLAQE JORGO,

Biznes i ngritur prej 15 vjtesh. 10.000 Euro i diskutueshem, Kryqezimi i rruges Brdhy...

Botuar më 14/06/2021

SHITET TOKA NE KODER KASHAR ME PAMJE NGA AUTOSTRADA.

ME SIPERFAQE 750 M2. TOKE E PERSHTATSHME PER SHTEPI ME PAMJE DHE QETESI., DOKUMENTA DHE HIPOTEKE. CMIMI 65,000 EURO ID XHM 001 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
65.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENTI 1+1 70M2 TEK 5 MAJI TE CONCORDI ME SIPERFAQE 70M2 KATI 6

ORGANIZOHET: •1DHOME •1SALLON •MOBILUAR •GJENDJE SHUM E MIRE • 1 TUALET OFROHET: • OPEN SPACE • ME PLLAKA • NE GJENDJE TE MIRE • 1 BALLKON •MOBILUAR, •GJENDJA SUPER CMIMI PER QERA : 330EUROMUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 157 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
330,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENTI 1+1 70M2 TEK 5 MAJI TE CONCORDI ME SIPERFAQE 70M2 KATI 6

ORGANIZOHET: •1DHOME •1SALLON •MOBILUAR •GJENDJE SHUM E MIRE • 1 TUALET OFROHET: • OPEN SPACE • ME PLLAKA • NE GJENDJE TE MIRE • 1 BALLKON •MOBILUAR •GJENDJA SUPER, CMIMI PER QERA : 330EUROMUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 156 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
330,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENTI 1+1 70M2 TEK 5 MAJI TE CONCORDI

ORGANIZOHET: •1DHOME •1SALLON •BOSH •GJENDJE SHUM E MIRE • 1 TUALET OFROHET: • OPEN SPACE • ME PLLAKA • NE GJENDJE TE MIRE • 1 BALLKON •BOSH •GJENDJA SUPER, ME SIPERFAQE 70M2 KATI 3 CMIMI PER QERA : 250000MUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 155 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
25.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBJENTI 31M2 PJETER BOGDANI BLLOKU ME SIPERFAQE 31M2

ORGANIZOHET: • 1 TUALET OFROHET: • OPEN SPACE • ME PLLAKA • NE GJENDJE TE MIRE • 1 BALLKON •BOSH, CMIMI PER QERA : 250 EURO MUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 154 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
250,00 euro/muaj

TIRANE, JAP ME QERA MAGAZINE KATI 1, 140 M² 42.500 LEKE (RR. DEMIR ZYKO, ISH FUSHA E BEKSAVE,) JEPET ME QERA GARAZHDI/MAGAZINE.. KATI I PARE I NJE VILE.

ADRESA: RRUGA DEMIR ZYKO, ISH FUSHA E BEKSAVE, AFER PROFARMES CMIMI: 40.000 LEK / MUAJ ID ET 087 (Kontakto Agjenten Klara T.), ESHTE NE KUSHTET TE MIRA, E PAISUR ME NJE DRITARE PER AJROSJE DHE MBYLLET ME QEPENE. SIPERFAQJA E GARAZHDIT: 140 M2 E PERSHTATSHME PER MAGAZINE.

Botuar më 23/06/2021
40.000 leke/muaj

SHITET DYQANI NE RRUGEN TOM PLEZHA , ASTIR

ME SIPERFAQE 60M² KATI I DYTE ORGANIZOHET: • OPEN SPACE • TUALET OFROHET: • ZONE E MIRE, CMIMI 84,000 EURO ID ET 086 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
84.000,00 euro

JEPET ME QERA MAGAZNIA 250 M2 RR DIBRES RRUGA ARBRIT

ME SIPERFAQE 250M2 KATI 1 MOBILERI ORGANIZOHET: OPEN SPACE OFROHET: • ME PLLAKA • NE GJENDJE SHUME TE MIRE • ME UJE DRITA 24H, CMIMI PER QERA : 650EURO MUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 153 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
650,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT 68M2 KONGRESI MANASTIRIT AFER ME GJIMNAZIN CAJUPI ME SIPERFAQE 68M2

ORGANIZOHET: OPEN SPACE OFROHET: • ME PLLAKA • NE GJENDJE SHUME TE MIRE • ME UJE DRITA 24H, CMIMI PER QERA : 35000 LEKE MUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 152 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT 30M2 HOXHA TASIMI ME SIPERFAQE 30M2

OPEN SPACE OFROHET: • ME PLLAKA • NE GJENDJE SHUME TE MIRE • ME UJE DRITA 24H, ORGANIZOHET: CMIMI PER QERA : 25000 LEKE MUAJ+ 1 MUAJ GARANCI ID KD 151 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 23/06/2021
25.000 leke/muaj
)