Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI HOSTEL NE QENDER TE TIRANE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi hostel ne qender te tirane, 4.500 euro
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, SHITET PER ARSYE TE ZGJERIMIT TE AKTIVITETIT HOSTEL ME PUNE TE NGRITUR DHE I EKSPERIENCUAR ME REZERVIME AKTUALE,4 FAQE ONLINE, PRANE GJYKATES SE APELIT DHE BAR LULISHTE 1MAJIT, NE ZEMER TE TIRANES TEK URA E TABAKEVE

4.500,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)