Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI I NJE RESTORANTI ME VETESHERBIM!

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH, XHIRO SHUME TE KENAQSHME. BIZNES I NJOHUR ME KLIENTELE TE RREGULLT, ADRESA: RR. "MYSLYM SHYRI", NGJITUR ME KARBURANT KASTRATI. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:

Botuar më 19/01/2021

QERA AMBIENT BIZNESI , RRUGA MINE PEZA

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qera Ambient biznesi kati 1 , me siperfaqe 60 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, 1 tualet. Ambienti mund te pershtatet per zyra , klinika , parkueri, Rruga Mine Peza Prane Shkolles Hurry Fultz

Botuar më 18/01/2021
285,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi ne Ali Dem. Ambienti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., Ali Demi

Botuar më 18/01/2021
400,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi ne Ali Dem. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 1., Ali Demi

Botuar më 18/01/2021
20.000 leke

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: e re, Jepet me qira ambient biznesi tek Liqeni Artificial. Ambienti ka nje siperfaqe prej 220 m2 dhe ndodhet ne katin e 2. Eshte i pershtashem per aktivitete te ndryshme., Liqeni Artificial prane diges

Botuar më 18/01/2021
1.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNES I NGRITUR 12 VJECAR FURRE BUKE

NE GJENDJE PUNE TE MIRE, ME TE GJITHA PAISJET, QERAJA MUJORE 60000 LEKE TE REJA, SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, ISH PARKU AUTOBUZAVE, RRUGA NDRE MJEDA

Botuar më 18/01/2021
8.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI 50M2, RRUGA ELBASANIT!

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Elbasanit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 50M2. Eshte e pershtatshme per zyre, klinike, rrobaqepsi etj., Ndodhet buze rruges, perbalel Mullirit te Vjeter. Ne katin 0. Ka vend shume strategjik dhe shume te favorshem.

Botuar më 18/01/2021
400,00 euro/muaj

SHITET DYQANI

Gjendja: shume e mire, Shitet dyqani tek Tregu Elektrik. Ambienti ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 21 m2., Tregu Elektrik

Botuar më 17/01/2021
37.000,00 euro

JEPET ME QIRA DYQANI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira dyqani, i cili ndodhet ne rrugen Frederik Shiroka afer market Joena, 21 Dhjetori. Dyqani ka nje siperfaqe prej 32 m2 dhe eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti., 21 Dhjetori,prane market Joena

Botuar më 17/01/2021
25.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA DYQANI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira dyqani, i cili ndodhet ne rrugen Naim Frasheri. Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte i perbere nga 2 ambiente te lidhur mes tyre. Siperfaqja totale eshte 130 m2, Rruga Naim Frasheri

Botuar më 17/01/2021
70.000 leke/muaj
)