Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI BARBER SHOP

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi barber shop, 5.500 euro
Përshkrim

I kompletuar me te gjitha paisjet dhe arredim i ri. Biznes i ngritur prej 6 vitesh, aktualisht ne gjendje pune me klientele te rregullt, Prane kryqezimit te Komunes se Parisit, buze rruge

5.500,00 euro

Botuar më 03/06/2023

Telefon
)