Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA AMBJENT , TEK RUGA E DURRESIT PRANE KAFE FLORA. ME SIPERFAQE 320 M²

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH •ME PLLAKA • NE KUSHTE TE MIRA, •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME • I PERSHTATSHEM PER BIZNEZ MAGAZINIM/PARKIM/SERVIZ MAKINASH.. CMIMI: 1000 EURO NE MUAJ +1GARANCI ID KT 162 (Kontakto agjenten Klara)

Botuar më 05/08/2021
1.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA DYQAN, 100 M POSHTE 21 DHJETORIT. PRANE FIRMES KADIU.. ME SIPERFAQE 21M²

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH •ME PLLAKA • NE KUSHTE TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME, • I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI/AKTIVITETI • ME KONDICIONER CMIMI: 30000 LEKE NE MUAJ I DISKUTUESHEM+1GARANCI ID KT 161

Botuar më 05/08/2021
30.000 leke/muaj

JEPET ME QERA DYQAN, TEK RRUGA BARDHYL, NE UNAZE RRUGE KRYESORE, PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEVE. ME SIPERFAQE 22M²

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH •ME PLLAKA • NE KUSHTE TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME, • I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI/AKTIVITETI CMIMI: 38000 LEKE NE MUAJ +1GARANCI ID KT 164 (Kontakto agjenten Klara)

Botuar më 05/08/2021
38.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, ME SIP. TOTALE 1.200 M2, NE KAMEZ, 500 M NGA KRYQEZIMI. 3 MAGAZINA ME SIPERFAQE 200 M2 SECILA.

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH • NE KUSHTE TE MIRA •PRONE E HIPOTEKUAR •AKSES RRUGE PER KAMIONA ETJ. •ZYRA •UJE ME DEPOZITE •SISTEM 3 FAZOR, •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI CMIMI: 2000 € /MUAJ +1GARANCI ID KT 169 (Kontakto agjenten Klara)

Botuar më 05/08/2021
2.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, 2 MAGAZINA TEK RRUGA E KAVAJES. ME SIPERFAQE 500 M2 DHE 700 M2.

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH • NE KUSHTE TE MIRA, •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME CMIMI: 2.50 € M2/MUAJ +1GARANCI ID KT 168 (Kontakto agjenten Klara)

Botuar më 05/08/2021
2,50 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT FAST FOOD 30M2 LAPRAKE ME SIPERFAQE 30M² KATI 0 •E MOBILUAR •GJENDJE E SHKELQYER

ORGANIZOHET: •PAISJET E FAST FOOD •OPEN SPACE • 1 TUALET OFROHET: • ZONE E MIRE DHE E QETE • ME PLLAKA, CMIMI 300EURO 1 QERA/1GARANCI ID KD 185 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 05/08/2021
300,00 euro/muaj

DYQAN - ME QIRA - PAZARI I RI - HOXHA TAHSIM, SHQIPËRI

Gjendja: shume e mire, jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari ri, ne nje zone shume te mire dhe me facilitete. Ambjenti ka siperfaqe 123m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati shume te mire., Ambjenti aktualisht eshte ne forme duplexi,ka funksionuar si bar-kafe dhe zyra.Sygjerohet qe mund te funksionoje si qender estetike,call center, zyra, hostel etj

Botuar më 05/08/2021
500,00 euro/muaj

DYQAN - ME QIRA - DON BOSKO, SHQIPËRI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambient per biznes. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 30m2. Eshte i rregullt dhe me ndricim. Ka nje tualet. Ndodhet ne katin 0 te pallatit, Rruga Muzaket

Botuar më 05/08/2021
200,00 euro/muaj

DYQAN - ME QIRA - PAZARI I RI - RRUGA E BARRIKADAVE

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambient per biznes ne nje zone shume te mire dhe afer qendres. Dyqani ndodhet buze rruge dhe zona eshte shume e populluar. Ka nje spierfaqe prej 35m2., Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 6 katesh. Ambienti ka 4 shkalle qe te cojne ne hyrje, fasad xhami, ka nje tualet. Sygjerohet per biznese te ndryshme si zyra, estetike, lengje bio

Botuar më 05/08/2021
50.000 leke/muaj

HOTEL PRANE QENDRES SE TIRANES

Gjendja: shume e mire, Hoteli 4 kate, prej 20 vitesh ne pune. Siperfaqe hipotekore 198m2. Siperfaqe e pergjithshme 340m2. Ka 8 dhoma me banjo brenda. Shitet hoteli bashke me mobilimin. Gati per pune., Nuk bashkepunoj me Agjensite imobilare.

Botuar më 04/08/2021
650.000,00 euro
)