Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI BAR KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, aktualisht ne gjendje pune, me ...

Botuar më 19/05/2020
25.000,00 euro

SHITET SHOQERIA "GO TAXI".

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH., Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 28/05/2020

JEPET ME QERA BIZNESI KLINIKE DENTARE

Totalisht i kompletuar me kushte bashkohore, me klientele, Rruga Komuna e Parisit, buze rruge kryesore

Botuar më 26/05/2020
200,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT PRIVAT

Ne ambjent vile 3 kateshe, me oborr. Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet. Aktualisht me 30 femije. Personel i specializuar. Qeraja e Ambjentit 500 Euro, Rruga per ne qendren Kristal, prane Lavazhit, mbi Eco Market

Botuar më 26/05/2020
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

Botuar më 26/05/2020
20.000,00 euro

SHES FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Shitet furra markes bongard e lehte ne perdorim me kapacitet 90 bukesh.me kosto te ulet energjie.shitet vec ose pajisje tjera si psh brumtarice, Elbasan

Botuar më 26/05/2020
4.000,00 euro

QERA, AMBIENT, JORDAN MISJA, TIRANË

Ambienti ndodhet në rrugën Jordan Misja.Informacion mbi Ambientin:• Buzë rruge• Kati i 2• Sipërfaqja e ambientit: 100m2• 1 Tualet• Fasadë xhami• I investuar

Botuar më 25/05/2020
280,00 euro

AMBIENT NE KAT TE PARE TE JURIDIKU

Gjendja: shume e mire, 54m2. Me banje brenda. Me 2 hyrje: nje nga rruga kryesore, nje nga oborri i brendshem i pallateve. Aktualisht ne perdorim si farmaci, por i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., Rruga Perlat Rexhepi, 2 min me kembe nga Fakulteti I Drejtesise (Juridiku); 3 min me kembe nga gjimnazi Petro Nini.Nje ane e rruges te nxjerr te Sheshi Wilson, tjetra te Presidenca

Botuar më 25/05/2020
188.000,00 euro

OKAZION!!!!SHITET BIZNESI

I cili operon prej 6 vitesh ne treg furre buke pasticere me cmim shum te arsyeshem, Tirane, tek shkolla Petro Nini Luarasi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 23/05/2020

SHITEN KEPUCE FEMRASH DHE MESHKUJSH ME CMIME OKAZION!!!!!

Me shumice ose pakice + pajisjet e dyqanit. Cilesi e garantuar, Te interesuari te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 22/05/2020

SHITET, BIZNESI, QENDER

Biznesi ndodhet ne QenderInformacion mbi Biznesin:• Buzë rruge • Kati i 0 •Sipërfaqja e ambientit: 26 m2 • 1Tualet • Fasadë xhami •Qera 450 Euro • Mundesi shumë e mirë investimi

Botuar më 22/05/2020
18.000,00 euro
)