Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

BASHKEPUNIM BIZNESI. KERKONI AMBJENT PER TE FILLUAR BIZNESIN E PARUKERISE, MAKEUP-ARTIST, BERBER?

Deshiron te ndryshosh sallonin e vjeter apo te fillosh te punosh per veten? Ambjent i...

Botuar më 25/02/2020

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 25/02/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 19/02/2020
2.000,00 euro

SHITET BIZNESI RIMBUSHJE ELEKRONIKE

Gjendja: shume e mire, vodafon telekom albtelekom pagesa uj drita gjoba etj.sall interneti printime skanime printime etj. shitet per arsye emigrimi, Astir, prane postes

Botuar më 28/02/2020

HOTEL ME QERA NE KSAMIL

Gjendja: shume e mire, Hoteli ndodhet ne qender te Ksamilit dhe shume prane plazhit te tre ishujve.Hoteli disponon 8 dhoma ne total prej te cilave 4 jane suita per 5-6 persona dhe 4 dhomat e tjera jane, per 3-4 persona.Gjithashtu kati i fundit i Hotelit ka funksionuar me pare si lounge bar dhe mund te perdoret ne baze te interesit te qiramarresit.Cmimi i diskutueshem

Botuar më 28/02/2020

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor., Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 28/02/2020
490.000 leke

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 28/02/2020

SHITET AKTIVITETI I DYQAN PESHKU, I KOMPLETUAR,

Me pune dhe biznes te ngritur prej vitesh. Aktualisht ne pune., Rr. "Frosina Plaku", pallati 8-katesh, prane viles 15.

Botuar më 28/02/2020
750.000 leke

NJOFTIM PER PJESEMARRJE NE ANKANDIN PER SHITJEN E PASURISE SE PALUAJTSHME”. TE INTERESUARIT TE KLIKOJNE MBI FOTO

Fituesi i ankandit dhe lista e renditjes se ofertuesve do te paraqitet ne Gjykate per miratimin ne mbledhjen e kreditoreve, nese jane rastet e parashikuara nga ligji i zbatueshem.

Botuar më 27/02/2020

SHITET BIZNES I PLAYSTATION 3-4

Me pune te ngritur prej 10 vitesh, sip. e ambientit 78m², i kompletuar me 7 tavolina Lg, 4 Ps 4 dhe 8 cope Ps 3, Rr. "Don Bosko", brenda kompleksit Vizion Plus. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 27/02/2020
950.000 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME SUPER CMIM!

Me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme, i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Aktualisht ne gjendje pune, Kompleksi Delijorgji

Botuar më 27/02/2020

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi. "My Apartments"review scoore 9.644000 eurone qender te Tiranes.ambiente totalisht te mobiluar, dhe ne funksion prej 3 vjetesh.8 dhoma 2 apartamente 3 parking, Ne filli te rruges te Kavajes ne qender, pallat i ri , mbrapa Raiffeisen bank

Botuar më 27/02/2020
4.800,00 euro/muaj
)