Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE 2+1+VERANDE, NE BLLOK!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqja Totale: 105 m2.Kati i pare.Ambienti jepet bosh.Pallat ekzistues, pa ashensor.3 Open Space,1 Korridor shperndares.1 Tualet., NE BLLOK

Botuar më 24/03/2023
500,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA --NE QENDER

Ambjent me qira i pershtatshem per biznes ,lokal ,kopesht,hostel., Qender ,Tirane 172 m2 siperfaqja e brendeshme . 2 Oborre me siperfaqe 230 m2 . Siperfaqja e pergjithshme 480 m2

Botuar më 24/03/2023
1.950,00 euro/muaj

OKAZION...AMBJENTE BIZNESI NE SHITJE ---TEK REZIDENCA GRAND GALLERY ,YZBERISHT

Gjendja: e re, Grand gallery eshte qender biznesi dhe rezidence banimi ,ka shkolle dhe kopshte private ,supermarket ,dy kate parkimi nentokesor ,dhe oborr te brendshem me siperfaqe 1500 m2., Okazion tek kompleksi Grand Gallery ne Yzberisht .Njesi tregetare ne shitje me siperfaqe 130 m2 - 420 m2.Kati 0 dhe kati 1 i qendres tregetare .

Botuar më 23/03/2023
3.100,00 euro

SHITET BIZNESI

Gjendja: e re, Shitet biznesi i veshjeve per evente. Veshjet jane te reja te paperdorura me pare, dyqani eshte i rikonstruktuar ne gjendje optimale, Kthesa e kamzes, ngjitur me karburant Kastratin

Botuar më 23/03/2023
15.000,00 euro

JEPET ME QIRA BAR & TAVERNE TEK PARLAMENTI, QENDER!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe totale: 230 m2.Siperfaqja e seciles eshte 115 m2.Ne katin e pare ndodhet bari,Ne katin -1 ndodhet taverna.Ambienti eshte totalisht i investuar. Ka verande 200 m2., PARLAMENTI, QENDER

Botuar më 23/03/2023
3.000,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK RRUGA E KAVAJES!!!

Gjendja: e re, Siperfaqe totale: 300 m2.Ambienti ndodhet ne katin 0 banim.Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, restorante, lounge, palester etj. me fasade xhami., RRUGA E KAVAJES!

Botuar më 23/03/2023
3.000,00 euro/muaj

LOKAL NE SHITJE--RINAS

Gjendja: e mire, Shitet lokal 1000 m truall ndertimi,kati 1 -140m2 dhe kati 2 -140m2., 100 metra nga rrethrotullimi i Aeroportit.Cmimi i negociueshem.

Botuar më 23/03/2023
1.200.000,00 euro

KERKOHET PARTNER BIZNESI

Disponoj ambient 30 m2 bosh , kush do te investoj te hap nje bisnes le te kontaktoj , ju duhet te keni vetem paisjet per hapjen e bisnesit.

Botuar më 23/03/2023

KERKOHET PARTNER BIZNESI

Kerkojme partner biznesi per hapjen e nje fasonerie.Disponoj nje tok 3000m2..Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel : +355672451732Serioz ju lutem

Botuar më 23/03/2023

AMBJENT BIZNESI ME QERA--TEK PAZARI I RI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent biznesi ,me siperfaqe 420 m2,i pozicionuar ne nje zone shume te mire te Tiranes., Tek pazari i Ri

Botuar më 23/03/2023
5.500,00 euro
)