Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZYRE ME QERA NAIMFRASHERI 350€

Gjendja: e re, ??????Jepet me qera zyre??????Kati 0siperfaqe 40m²Fasade xhami??21 dhjetori ; market joena ??350€ ?????????, Naim frasheri

Botuar më 29/11/2023
350,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA PRARE 21 DHJETORI 200€

Gjendja: shume e mire, ??????Jepet me qera zyre??????Kati 2siperfaqe 40m²Fasade xhami??21 dhjetori ; market joena ??200€ ?????????, Naim frasheri

Botuar më 29/11/2023
200,00 euro/muaj

RRUGA FORTUZI DYQAN 300€

Gjendja: e mire, ??????Jepet me qera??????DYQAN fortuzi ??Rruga Siperfaqe 30m²??300euroKati 0Fasade xhami, Rruga fortuzi

Botuar më 28/11/2023
300,00 euro/muaj

JEPET ME QERA ZYRE NAIM FRASHERI

Gjendja: e mire, ??????JEPET ME QERA??????ZYRE??NAIM FRASHERI ; MARKET JOENA Siperfaqe BRUTO 47m²Kati 0tualete ??200€ BRUTO ?????????, Naim frasheri

Botuar më 28/11/2023

ZYRE ME QERA FARMACIA 10 /350€

Gjendja: shume e mire, ??????JEPET ME QERA??????Apartament / ZYRE / HOME STUDIO??FARMACIA 10 ; RRUGA E DIBRES Siperfaqe BRUTO 47m²Kati 10 ashensor tualete E SAPO INVESTUAR, Rruga e dibres

Botuar më 28/11/2023
350,00 euro/muaj

REZIDECA ALBA DYQAN ME QERA 250€

Gjendja: shume e mire, ??????Jepet me qera??????DYQAN ??Rruga e Dibres ; Rezidenca Alfa; qsutSiperfaqe 27m²??250euroKati 0Fasade xhami, Rruga e dibres qsut

Botuar më 28/11/2023

DYQAN TEK MENI PEZA 50.000 LEE

Gjendja: shume e mire, Rruge kryesore fasade xhami, Mine peza

Botuar më 28/11/2023
50.000 leke/muaj

LUGOMARE,VLORE

Gjendja: shume e mire, Zone komerciale per shitje, zona e Lungomares, Vlore. Ambjenti ka sip prej 115m2, ndodhet ne katin e pare dhe eshte i pajisur me 1 tualet. Objekti ka fasadë xhami.Lokali ka hipotek, zona e Lungomares, Vlore

Botuar më 28/11/2023
250.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR-RESTORANT RRUGE KRYESORE - KOMUNA E PARISIT

Gjendja: shume e mire, Aktiviteti prej 8 vitesh, siperfaqja 182 m2, kapaciteti i personave 80, mund te perdoret jo vetem per Restorant por dhe per cdo lloj biznesi tjeter. Qiraja mujore 2500 euro/muaj., Shitet totalisht i mobiluar dhe me te gjitha pajiset funksionale te nje restoranti me adrese. Rruga Tish Dahija , prane Kompleksit "Kika"

Botuar më 28/11/2023
30.000,00 euro

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT PER ZYRA21 DHJETOR

Gjendja: shume e mire, APARTAMENT PER ZYRA SIPERFAQE 75M²KATI 5 ; ASHENSOR ORGANIZOHET NE 1+1TUALET BALLKON ??RRUGA E KAVAJES; AMBULANCA 9??350€??, 21 dhjetori ambulanca 9

Botuar më 27/11/2023
350,00 euro/muaj
)