Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes bar-kafe me pune dhe klientele te sigurt prej vitesh,, 400.000 leke
Përshkrim

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor., Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

400.000 leke

Botuar më 02/08/2020

Telefon
)