Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN KEPUCE FEMRASH DHE MESHKUJSH ME CMIME OKAZION!!!!!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shiten kepuce femrash dhe meshkujsh me cmime okazion!!!!!
Përshkrim

Me shumice ose pakice + pajisjet e dyqanit. Cilesi e garantuar, Te interesuari te kontaktojne ne numrin e telefonit


Botuar më 22/05/2020

Telefon
)