Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!!! SHITET BIZNESI PIZERI FAST-FOOD

Gjendja: shume e mire, ne qender te Tiranes. Me xhiro mesatare ditore 45000 leke. Shi...

Botuar më 30/06/2020
60.000,00 euro

DYQAN OPTIK

Gjendja: e mire, Jepet Biznesi me qera, i mobiluar me kondicioner , parket., Rruga Tefta Tashko Numer 57, prane gjimnazit Ismail Qemali.

Botuar më 05/07/2020

OKAZION!!! SHITET AKTIVITET BAR-KAFE CHILLAX

Me ambjent te jashtem 30m² te shfrytezueshem. Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, ambjent familjare, i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, Rr. Besim Alla, Misto Mame, pallatet Bruci shpk

Botuar më 05/07/2020
5.200,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT PRIVAT

120m², ne gjendje pune, i kompletuar

Botuar më 03/07/2020
5.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE 21-DHJETORI

Jepet me Qira njësi tregtare te 21-dhjetori. Njësia eshte e pozicionuar në katin e dyre të nje pallati egzistues.Ambienti eshte i pershtatshem per zhvilliomin disa lloj biznesesh, si zyra,Klinike,Laboratore,Estetik etj pasi zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesit per zhvillimin e biznesit pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.

Botuar më 02/07/2020
450,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI KLINIKE DENTARE

Gjendja: shume e mire, totalisht i kompletuar

Botuar më 02/07/2020
1.500,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES RESTORANT GATIME TRADICIONALE

Me xhiro shume te kenenaqshme, klientel te rregullt, me te gjitha paisjet , biznes aktualisht ne pune., Bulevardi Gjergj Fishta, perball Gjykates se rrethit, Tirane, prane ish Ekspozites

Botuar më 01/07/2020
8.500,00 euro

LAVAZH

Gjendja: e re, Lavazh makinash me 3 vende, i kompletuar me te gjitha pajisjet( ne gjendje shume te mire) perfshire dhe ato per larjen e tapicerise., Rr. “Kongresi i Permetit” Ish Mensa e Shkolles se Partise, Tirane

Botuar më 01/07/2020
500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

Botuar më 30/06/2020
1,00 euro

JEPET E QERA RESTORANT SUAR

Tradicional, me te gjitha paisjet, Rr. Murat Toptani, tek Pedonalja

Botuar më 30/06/2020
1.200,00 euro

OKAZION!!! SHITET BIZNESI PIZERI FAST-FOOD

Gjendja: shume e mire, ne qender te Tiranes. Me xhiro mesatare ditore 45000 leke. Shitet per arsye emigrimi Paisjet bashkekohore nga me te fundit. Qera mujore 50.000 leke, Tirane

Botuar më 30/06/2020
60.000,00 euro
)