Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET BIZNESI I BAR KAFE RESTORANT&ZGARE+KINEMA

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!! shitet biznesi i bar kafe restorant&zgare+kinema
Përshkrim

Biznes i ngritur prej vitesh, aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt dhe e kenaqshme. Qeraja e paguar deri ne 1 Korrik, sip.ambjentit 350m, Bulevardi Zogu Pare, ngjitur me Fakultetin e Shkencave te Natyres


Botuar më 07/12/2023

Telefon
)