Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NJESI BIZNESI KARBURANT

Gjendja: e mire, Siperfaqe TOTALE : 4683 m ²Siperfaqe TRUALLI : 1245 m ²Godina : 45 m ² ( e pershtatshme per zyra ) Fasada: 64 m ²Kabina Elektrike ndidhet 50 m larg, Cangonj ne nje pozicion shume te favorshem per biznes

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA LAVAZHI NE KOMBINAT

Gjendja: shume e mire, Jap me qera biynesin/ lavazhin me te gjithe paisjet e nevojshme. Buze rruges kryesore., Afer Raifaisen Bank, Kombinat

Botuar më 26/09/2023
60.000 leke/muaj

JEPET ME QERA LAVAZHI NE KOMBINAT

Gjendja: shume e mire, Jap me qera biynesin/ lavazhin me te gjithe paisjet e nevojshme. Buze rruges kryesore., Afer Raifaisen Bank, Kombinat

Botuar më 26/09/2023
50.000 leke/muaj

CAR LICENSE PLATE SEARCH HIDDEN CAMERA | BLI ONLINE

I përshtatshëm për DVD player ne makinë, monitor, GPS, sensor parkimi, etjKënd i shikimit me definicion të lartë dhe të gjerëFunksioni i papërshkueshëm nga uji

Botuar më 24/09/2023

CAR LICENSE PLATE SEARCH HIDDEN CAMERA | BLI ONLINE

I përshtatshëm për DVD player ne makinë, monitor, GPS, sensor parkimi, etjKënd i shikimit me definicion të lartë dhe të gjerëFunksioni i papërshkueshëm nga uji

Botuar më 24/09/2023

SHITET DYQAN TEK FRESKU

81m2, pozicioni shum i mire per cdo lloji biznesi.

Botuar më 23/09/2023
95,00 euro

KERKOJME TE BASHKPUNOJME ME NJE PICERI

DRY LAKE SNACK AND BAR KERKON TE BASHKPUNOJ ME NJE PICERI , PER AMBJENTIN QE NDODHET BRENDA BAR , PER ME SHUME INFO KONTAKTONI, TEK LIQENI I THATE PERBALLE RADISON COLLECTION

Botuar më 21/09/2023

JEPET AMBJENT ME QIRA - RR.RIZA CEROVA

Gjendja: shume e mire, Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , e pershtatshme per zyre noteriale , klinike dentare ose zyre avokatie, RR.RIZA CEROVA

Botuar më 21/09/2023
400,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA - ALI DEMI

Gjendja: shume e mire, Ambjenti ne gjendje te mire , ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , ambjenti eshte i gatshem per call center me 25 poste pune, PRANE KMY

Botuar më 21/09/2023
1.000,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA

Gjendja: shume e mire, Jepet m qera ambienti, -Tipologjia : 6 zyra +1 korrido shperndares dhe sekretari +2 tualet -Siperfaqja : 200m2 -Kati : 2 -Verand e ,madhe - E mobiluar -Korridor shperndares, -Ambjenti eshte i pershtatshem per Kurse gjuhe, Ater school, Noteri, Avokati, Autoshkolle, Klinike, Zyre programmi etj. NE RRUGEN DON BOSCO ,TIRANE-ALBANIA

Botuar më 21/09/2023
800,00 euro/muaj
)