Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 29/06/2022

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 27/06/2022

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA IRFAN TOMINI

Gjendja: shume e mire, Shitet ambient biznesi, ambienti ndodhet ne katin 0, i investuar totalisht, me hipoteke, Sip-46.7m2 +Verand Jashtme, 3-Wc / Hidrosanitaret incaso Linje Trefazore cmimi-4000 eurom2, Rruga Irfan Tomini, Diplomat 2

Botuar më 30/06/2022

AMBJENTE ME QERA - TEK MUHAMET GJOLLESHA

Gjendja: shume e mire, Ambient me siperfaqe 141 tek Rruga Muhamet Gjollesha .Ambienti ka nje pjese fasade xhami fiks ne Rrugen Kryesore dhe pastaj ka organizim te brendshem open space., Muhamet Gjollesha

Botuar më 29/06/2022
1.500,00 euro/muaj

BAR-CAFFEE NE SHITJE - NE DON BOSKO

Bar-Caffe ne shitje me siperfaqe 140m2 ne Don Bosko. Lokali ka nje xhiro ditore tek 200 euro .Disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor ., Don Bosko

Botuar më 29/06/2022
150.000,00 euro

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit te kontaktojne ne numerin e telefonit, 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondialit, prane Bar Oslo

Botuar më 29/06/2022

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA IRFAN TOMINI

Gjendja: shume e mire, Shitet ambient biznesi, ambienti ndodhet ne katin 0, i investuar totalisht, me hipoteke, Sip-46.7m2 +Verand Jashtme, 3-Wc / Hidrosanitaret incaso Linje Trefazore cmimi-4000 eurom2, Rruga Irfan Tomini, Diplomat 2

Botuar më 29/06/2022

DYQAN ME QERA

Gjendja: shume e mire, Ambjent 30 m , buz rruge n rrugen ndre mjeda ish parku i autobuzave. Shume afer me rrugen e kavajes. Dyqani ska shum qe ka mar nje rikonstruktim dhe esht ideal per cdo lloj ideje., Rruga Ndre Mjeda , zona 21 dhjetori

Botuar më 28/06/2022
25.000 leke/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA IRFAN TOMINI

Gjendja: shume e mire, Shitet ambient biznesi, ambienti ndodhet ne katin 0, i investuar totalisht, me hipoteke, Sip-46.7m2 +Verand Jashtme, 3-Wc / Hidrosanitaret incaso Linje Trefazore cmimi-4000 eurom2, Rruga Irfan Tomini, Diplomat 2

Botuar më 28/06/2022

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA IRFAN TOMINI

Gjendja: shume e mire, Shitet ambient biznesi, ambienti ndodhet ne katin 0, i investuar totalisht, me hipoteke, Sip-46.7m2 +Verand Jashtme, 3-Wc / Hidrosanitaret incaso Linje Trefazore cmimi-4000 eurom2, Rruga Irfan Tomini, Diplomat 2

Botuar më 27/06/2022

SHES HOTEL NE PUNE NE QENDER TE TIRANES

Gjendja: shume e mire, Hoteli eshte ne pune dhe me klientele prej 20 vitesh. Eshte 4 katsh dhe ka 8 dhoma me tualet brenda plus ambjentet ndimese. Me hipoteke.310m2.Nuk bashkepunoj me agjensi imobilare., Qender te Tiranes

Botuar më 27/06/2022
600.000,00 euro

JEPET ME QERA

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera dyqani prane Gjimnazit Ahmet Dakli, Lagjia 11 Nentori, Rruga 28 Nentori

Botuar më 27/06/2022
20.000 leke/muaj
)