Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

BASHKEPUNIM BIZNESI. KERKONI AMBJENT PER TE FILLUAR BIZNESIN E PARUKERISE, MAKEUP-ARTIST, BERBER?

Deshiron te ndryshosh sallonin e vjeter apo te fillosh te punosh per veten? Ambjent i...

Botuar më 25/02/2020

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 25/02/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 19/02/2020
2.000,00 euro

SHITET APARATURE MJEKSORE-ECO

SIEMENS, SONOLINE Versa Pro ,Color Doppler. Diagnostic UltraSound System. Me dy sonda,ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 25/02/2020

SHITET BIZNESI PARUKERI

Bashke me fustane nusesh te cilat jepen me qera, Rr. Marie Kraja, rruga e Kokonozeve

Botuar më 25/02/2020
1.700.000 leke

BASHKEPUNIM BIZNESI. KERKONI AMBJENT PER TE FILLUAR BIZNESIN E PARUKERISE, MAKEUP-ARTIST, BERBER?

Deshiron te ndryshosh sallonin e vjeter apo te fillosh te punosh per veten? Ambjent i kompletuar, modern, me maksimumin e mjeteve te punes., Lokacioni ideal. Qera e arsyeshme! Kontaktoni ne nr.

Botuar më 25/02/2020

SHITET BIZNESI MATERIALE ELEKTRIKE ME CMIM OKAZION!

Gjendja: shume e mire, me fasade xhami 5m, aktivitet i ngritur prej 18 vjetesh, me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Shitet per arsye shendetsore, Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 25/02/2020
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, mundesi shitjesh makinerish te ndara, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 25/02/2020
26.000,00 euro

SHITJE BIZNES OPTIKE

Gjendja: shume e mire, Shes BIZNES optike dhe kabinetin e vizites perfshire te gjitha aparatet e diagnostifikimit. Arsyeja emigrim.Biznesi eshte aktiv prej 12 vitesh., Re e Dibres sapo kalon vila gold ngjitur me furren e bukes Sulaj apo pasticeri Arbi

Botuar më 25/02/2020
19.000,00 euro

AMERIKAN MARKET NE SHKODER SJELL PRODUKTE ORIGJINALE AMERIKANE

Produkte te cilesise te pare qe kane te gjitha antibakterialin ne produkte dhe garanci 100%. Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni

Botuar më 25/02/2020

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendshme 60m² + verande e shfrytezueshme rreth 25m²., Rr. “Idriz Dollaku", prane fushave Ali Demi, ne kend pallati ne kryezim.

Botuar më 25/02/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, me klientele te rregullt, Myslym Shyri, Blloku 1, Kati 1, Shkalla 1

Botuar më 24/02/2020

SHITET BIZNESI QENDER KURSESH

Me tre kasa, e kompletuar totalisht., Ish parku autobusave.

Botuar më 24/02/2020
400.000 leke
)