Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET AMBJENT BIZNESI (MENSE) ME QERA TEK 21 DHJETORI, 1000 EURO

Gjendja: e re, Jepet ambjent biznesi (mense) me qera me sip.60m2, ambjenti eshte plotesisht i mobiluar, e sapo restauruar, aktualisht po zhvillohet si aktivitet, Tek 21 Dhjetori, Nisheraku

Botuar më 30/05/2023
1.000,00 euro/muaj

•SHITET BIZNESI BAR KAFE, SIPERFAQJA TOTALE: 96M2(E BRENDSHME) 80M2(E JASHTME.

Kati 0:• Xhiro ditore e kenaqshme.• Pune e ngritur. Klientele e rregullt. Ambjeni eshte me qera 1000 €, Biznesi Ambienti ndodhet ne Tirane, ish stacioni i trenit, Kompleksi Usluga.

Botuar më 30/05/2023
17.000,00 euro

JEPET AMBJENT ME QERA.

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambjent ne Zog te Zi, per banim ose per zyra., Zogu i Zi.

Botuar më 30/05/2023
700,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK KOMPLEKSI ZIRKONI!

Gjendja: e re, I pershtatshem per biznese te ndryshme si: zyra, klinika, laborator etj Ambienti eshte totalisht me fasade xhami.Pallat i ri, me ashensor dhe i aksesueshem., RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Botuar më 30/05/2023
1.200,00 euro/muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE QENDER, TEK "RRUGA E CIRKUT"!

Gjendja: e re, -I pershtatshem per biznese te ndryshme si: zyra, klinika, laborator etj-Pallat ekzistues, i aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!, RRUGA E CIRKUT

Botuar më 30/05/2023
350,00 euro/muaj

SHITET BIZNES - ATELIE BOUTIQUE

Gjendja: shume e mire, Shitet I gjithe biznesi Atelie boutique (paisjet, lende e pare,, veshje, etj). Zona ku operon ka shume qarkullim kryesisht nga staff te institucioneve (banka, Vetingut, Ministri), Rruga Kajo Karafili, pallati pas Vetingut (zona eshte e mbushur me institucione). Biznesi shitet per pamundesi menaxhimi.

Botuar më 29/05/2023

SHITET BIZNESI RROBAQEPSI

Me klinete te ngritur pre 10 vitesh, Mbrapa Piaces, Rr. Ded Xhon Lulli

Botuar më 29/05/2023

JEPET ME QERA BIZNESI (MENSE) TEK 21 DHJETORI, 1000 EURO

Gjendja: shume e mire, Jepet biznes (mense) me qera me sip.50m2 tek Nisheraku/21 DHJETORI, ambjenti eshte plotesisht i mobiluar, aktualisht po zhvillohet aktiviteti., 21 Dhjetori tek Nisheraku

Botuar më 29/05/2023
1.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNES - DYQAN LULESH

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi qe ka funksionuar si Dyqan Lulesh. Ka 2 vite ne treg dhe eshte me klientele te ngritur. Shitet per arsye emigrimi., Rruga "Ali Demi"

Botuar më 29/05/2023

AMBJENT LOKALI ME QERA. NE ASTIR.

Gjendja: shume e mire, ambjent i arreduar me tavolina dhe karrige + kuzhine te kompletuar me: furre per pica, zgare me gure vullkanik, furre pjekje, furre gatimi me 4 vatra, banak te kompletuar me frigor, Ne Astir.

Botuar më 29/05/2023
1.000,00 euro
)