Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, LAGJA 17, RR. "TASIM KALICI",

ish Keneta | 600 M2 | 250.000 Euro

Vile 3-kateshe, sip. trualli, 600 M2, kati I dhe II bosh, kati III i banueshem.

Botuar më 22/09/2019
250.000,00 euro

QERA, AMBJENT, FRESKU

Jepet me qera, Ambjent, Fresku Informacion mbi ambjentin: I pozicionuar në katin e 0 me sipërfaqe 178m2 dhe ambjent i jashtëm i shftytëzueshëm 50m2. | 178 M2 | 500 Euro

Ambjenti disponon: • Orientim jug • Ndërtim cilësor dhe i veshur me vetratë xhami • Zonë të preferuar dhe buzë rruge • I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi • Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor Për ta vizituar na kontaktoni!, 178 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2019
500,00 euro/muaj

PALLATET MAGNET

ish parku i autobuzave | 203 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 203 M2, per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 21/09/2019
100.000 leke

RRUGA E KOSOVAREVE

Kompleksi Dinamo | 50 M2 | 500 Euro

Kubaturë e rregullt, i investuar, fasadë xhami, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, pozicion gjeografik i favorshëm, buzë rruge, i mobiluar pasi ka qënë farmaci më para, i përshtatshëm për farmaci dhe mundësi të tjera shfrytëzimi

Botuar më 21/09/2019
500,00 euro/muaj

NE KOMBINAT

Njesia nr.6 | 250 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 250 M2

Botuar më 20/09/2019
700,00 euro

TEK MEDRESEJA,

50m mbi vilen "Gold", | 70 M2 | 55.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 70 M2, kati 1 i nje vile, i pershtatshem per klinika, laboratore etj

Botuar më 20/09/2019
55.000 leke/muaj

LAGJIA NR 1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire, me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi

Botuar më 20/09/2019
39.000 leke/muaj

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 20/09/2019
100.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturave, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 20/09/2019
1,00 euro/m²

PASKUQAN 2

RRUGA DRINI, PRANE HOXHA CENTER, | 300 M2 | 980 Euro

Jepen me qera 2 kate ne nje objekt 4 katesh, secili kat, 300 M2, bosh, te dy katet jane ne aktivitet (Bar Kafe, Lojra femijesh, Piceri). Cmimi ne varesi te llojit te biznesit afatit te kontrates

Botuar më 20/09/2019
980,00 euro