Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA OSE SHITET BIZNES MARKETI

Karakteristika

Biznesi, Me qera, Shitje/qera aktiviteti
Jepet me qera ose shitet biznes marketi
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ose shitet Market, me siperfaqen 200m2, xhiro ditore te konsidereushme, me klientele te rregullt. Ambjenti mund te pershtatet dhe per aktivitete te tjera biznesi, Kombinat, "Rruga Llambi Bonata"


Botuar më 30/11/2023

Telefon
)