Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! SHITET LAVANDERI-PASTRIM KIMIK

Prej 10 vitesh ne treg, klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, + 2 hotele, ambjent 102m², me te paisjet e nevojshme dhe teper cilesore, (cdo paisje nga 2 cope), Rr. Rrapo Hekali, poshte teqes se Eleonores. Çmimi i arsyeshem

Botuar më 01/10/2020

SHITET BIZNESI USHQIMORE BIO GREKE SHIJE NATYRALE

Shitet me te gjitha paisjet. Produktet jane greke. Kliente te rregullt, xhiro e kenaqshme, Kompleksi Delijorgjit, godina D. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin etelefonit

Botuar më 30/09/2020
40.000,00 euro

JEPET ME QERA MARKETI

Gjendja: shume e mire, Marketi eshte rreth 220 meter katror, Rruga Marie Kraja, zona e Kodres se Priftit

Botuar më 30/09/2020
50.000 leke/muaj

KËRKOJ BASHKËPUNIM PËR SERVIS OSE QIRA

Disponoj Furre boje, kalander drejtim, kompresor me thares. Ura dhe shumë pjese për servisin. Pjesë këmbimi për passat jetta prodhim usa

Botuar më 30/09/2020

SHITET AMBIENT BIZNESI/ MUNDESI NDERRIMI.

Gjendja: shume e mire, Dyqan 21m2. Rruga budi mbrapa Ambasades Amerikane. Me te gjitha dokumentat . Tualet , verande. I sapo rregulluar. Kati i 1 i nje pallati. Tek dera e shkolles Osman Myderizi., Rruga budi , shkolla Osman myderizi “ish labinoti” Afer QS

Botuar më 29/09/2020
40.000,00 euro

SHITET BIZNESI I NJE ZGARE NE YZBERISHT

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi I nje dyqani zgara ne Yzberisht Tirane qeraja shume e ulet 25000 lek, Yzberisht

Botuar më 29/09/2020
2.000,00 euro

JEPET ME QERA

Parukeri Estetike, krevat depilimi, dy poltrone, tavolin thonjsh, klientel e ngritur, Liqeni i thate

Botuar më 29/09/2020
50.000 leke

SHITET BIZNESI BAR RESTORNAT

Buze rruge, klientele e rregullt, restoranti i kalisit pare, 4 Deshmoret

Botuar më 28/09/2020

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 28/09/2020

DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

Gjendja: shume e mire, Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, jepen me qera:1) Dyqan 100 metra katrore2) Garazh/Magazinë 50 metra katrore, BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, LUSHNJE

Botuar më 27/09/2020
200,00 euro/muaj
)